Ocena kierowcy - Audi A4 B9 Limousine Facelifting

Beatka, 3 lata temu
Silnik 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Rok produkcji 2019
Audi A4 B9 Limousine Facelifting 2.0 45 TFSI 245KM 180kW 2019-2020 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : mega komfort i stabilność
Karoseria : dobra izolacja i cisza
Przeniesienie napędu : za duży efekt wspomagania kierownicy, na autostradzie, układ powinien stawiać dużo większy opór
wygodny, cichy, świetne zawieszenie. układ kierowniczy - zbyt duży efekt wspomagania, genialnie działające przełączniki, fantastyczne wykończenie kabiny jak wykute z granitu. Polecam
ładnie pracuje, cicho na obrotach jałowych, ładnie oddaje moc, jak szukasz nie drogiego limo, świetna opcja dla dojrzałego executiva, auto to bardzo rozsądny wybór, niestety brak opcji 6 cylindrowca w cywilnej wersji a nie każdy chce pretensjonalne S4
atomat 7 biegowy, szybkie zmiany, ekenomia podróży, nie mam zastrzeżeń
quatrro - niestety na haldexie, brak opcji torsena za dopłatą, bardzo stabilnie, zawieszenie mięsiste cicho pracujące, bez purównania do kisielowatego SUPERB i głośnej 3'ki. bardzo fajnie zestrojone
ładna agresywna linia, piękny wlot powietrza, lampy LED, progresywne kierunkowskazy z tyłu, lusterko wew bez ramki, klasyczna linia, uważam, że będzie się ładnie starzeć, duży bagażnik
do przodu świetnie, na boki - bardzo dobrze, wąskie słupki A. Zgrabne lusterka. kamerka bardzo dobrej jakości. Bardzo przyjemnie i pod dobrą kontrolą. Trochę ciemno przy wchodzeniu do środka w garażu, odpala się tylko lampka dla otwieranych drzwi, wolałabym mieć bardziej oświetlone wnętrze
bardzo wygodne fotele, super pozycja za sterami, przełączniki genialne z przemiłym klikiem, plus za brak syfiącego się dotykowego ekranu, przełączniki stawiają bardzo miły aksamitny opór, wszystko jest pod ręką, jest bardzo dobrze, wzór dla innych producentów. Dla mnie za nisko podłokietnik w drzwiach.
wydajnie, cicho, brak zastrzeżeń 3 strefy klimatyzowane, ogrzewanie siedzeń z przodu totalnie brak uwag, bardzo ładnie wkomponowane nawiewy w deskę,
w tej klasie auta, z tyłu jest trochę ciaśniej ale auto jest genialne dla kierowcy lub 2 osób. fajna opcja dla docenianego menadżera
bardzo komfortowo, dużo ciszej od konkurencji, klejone akustyczne szyby jako opcja robią robotę, silnik bardzo cicho pracuje, świetnie zamykają się drzwi z bardzo przyjemnym dźwiękim
za mało km przejechane - nie wiem jeszcze
chyba najmniej skrzypiące wnętrze z wielkiej trójcy, bardzo dobre spasowanie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 45 TFSI 245KM 180kW [l/100km]

8,7