Lista ocen Audi A4 B9 (10)

4,1
~Marcin
Allroad Quattro 2.0 TFSI 252KM 185kW
Bardzo wygodne auto, świetny napęd, stosunkowo mały apetyt na paliwo, zadowalająca moc, średnia jakość wykończenia wnętrza, bardzo drogi serwis. Systemy wspomagania kierowcy niestety kosztują słono, a tak naprawdę są gadżetami i niczym więcej. Po co mi system jazdy w korku, który wyłącza się po minucie jeżeli nie uczestniczę w prowadzeniu auta razem z nim, po co system utrzymania pasa ruchu który pozwala autu przekraczać pasy w niekontrolowany...
~M.Kesiak
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Świetne połączenie osiągów i komfortu. Chcesz jechać spokojnie - włączasz adaptacyjny tempomat i samochód sam hamuje nie tylko przed innymi samochodami ale nawet przed skrzyżowaniami albo zakrętami! Chcesz poszaleć - skrzynia w tryb sport i mało kogo nie wyprzedzisz. Świetna trakcja, także na mokrym. Samochód cichy, również na autostradzie przy wysokich prędkościach
~Kosmita
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Samochód jest bardzo ładnie skonfigurowany, jest piękny, w środku super, prowadzenie ekstra. Gdyby nie drobne niedociągniecia, być może tylko w moim egzemplarzu, byłoby idealnie.
~Łukasz
Avant 2.0 TFSI 252KM 185kW
Generalnie auto idealne. Super wyciszone, świetna dynamika, wygoda, komfort, materiały wykończeniowe (o ile doplaciłeś kilka zł za obszycia, metale itp) nadają poczucia premium. Kupił bym jeszcze 3x to auto.
3,4
~Ks
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Samochód szybki, wygodny, w miarę oszczedny. Ma bardzo dobre właściwości jezdne i świetne materiały we wnętrzu. Niestety trapi go duża ilość usterek.
~Jarek
Allroad Quattro 2.0 TFSI 252KM 185kW
Samochód doskonały, uniwersalny, idealny do miasta jak i na trasę, a dodatkowo można trochę zjechać w teren nieutwardzony. Miałem okazje jeździć kilka razy Mercedesem C klasą, Audi A4, BMW ale ostatecznie zdecydowałem się na Audi A4 Allroad. Moim zdaniem najlepiej wykonany, bardzo dobra jakość ale przede wszystkim wygoda. Bardzo komfortowy samochód. Przejechałem w niecały rok 36700 km. Systemy bardzo pomagają, działają dobrze (spotkałem się z...
Po 1,5 roku i przejechaniu 55 tys km żadnych negatywnych uwag
Avant 2.0 TFSI 252KM 185kW
Piękny, nowoczesny, praktyczny, udoskonalony, powiększony
Avant 2.0 TFSI 252KM 185kW
przy porównaniu do małego dziadkowozu to pewnie wysokie, ale coś za coś (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Audi A4 B9
6,4