Lista ocen Audi A4 B9 (69) - Całokształt

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Limousine Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Samochód, który zaskakuje komfortem, jakością wykonania i niskim spalaniem. W dobie mikro silników 0,9 1,2 1,5 itp itd 3 cylindrów, w A4 jest tak jak powinno 2.0 i cztery cylindry :) Mercedes proponuje 1,3 w c-klasie(silnik renault) !!!! z dziwnym dźwiękiem, BMW w 3 proponuje 1,5 z cudownymi vanosami. Dlatego wybrałem to AUDI a4.
~Adam
Avant 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto praktyczne, ładne, solidnie wykonane, bezawaryjne. Audi kupiłem z przebiegiem 153 w rok najeździłem 25 tyś, więc samochód ma już niemały przebieg a mimo to nie widać po nim tych kilometrów. Żadnych poważniejszych usterek do tej pory, lakier oraz wnętrze w dobrym stanie. Silnik bajka.
~Kuban00
Avant 2.0 TDI 190KM 140kW
Bardzo dużo w internecie krąży opini, że Audi to szrot w wysokiej cenie. Niestety dla nich, to moje juz 3 Audi (poprzednio Q7 i A8l) które z tym przebiegiem jest bezawaryjne. 0 drgań na kierownicy, skrzynka chodzi jak nowa, w przeciwieństwie do mojego Mercedesa z podobnym przebiegiem i wiekiem.
~piteks
Limousine Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Samochód spełnij moje oczekiwania. Bardzo dobra jakość materiałów i wykończenie. Cicho w środku nawet przy prędkościach autostradowych. Na standardowych 18' wystarczająco komfortowy. Silnik zbiera się od samego dołu. Przy spokojnej jeździe niewiele pali. Pewnie to zasługa miękkiej hybrydy.
~pokryvson
Avant 2.0 35 TDI 150KM 110kW
35 TFSI, nie TDi. Niestety zawód. Wcześniej jeździłem BMW F30 z silnikim benzynowym 1.6 136 KM i wydawał się żwawszy, BMW znacznie lepiej wchodziło w zakręty, skrzynia biegów była o niebo lepsza. W Audi bardzo irytująca jest opóźniona reakcja na gaz! Ale też mało dynamiczny jest układ kierowniczy.
~Sławek
Limousine 1.4 TFSI 150KM 110kW
Czym dłużej jeżdżę tym bardziej się przekonuje, może teraz trochę inaczej bym skonfigurował auto ale to drobiazgi. Na plus: - wygląd, - układ jezdny, - komfort, - systemy wspomagające na minus: - spalanie mogło być trochę mniejsze - już dwa razu uzupełniałem olej w silniku - system start i stop
~Zawiedziony
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Niby auto premium, a straszny spadek jakości względem poprzednich generacji a nawet względem wersji sprzed liftingu. Skrzypiące plastiki, pod tapicerką drzwi goła blacha więc wyciszenie jak w dacii. Ogólnie nie polecam jako całości, natomiast duży plus za napęd.
Limousine Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Jestem rozczarowany spalaniem. Auto przy mega spokojnej jeździe w mieście spala 11 l co uważam za bardzo słaby wynik w porównaniu do mojego poprzedniego auta Mercedes CLA 200 Shooting Brake. Jadąc Audi na trasie zszedłem do 6.9 l przy prędkości 130-140 co jest dobrym rezultatem.
Limousine Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Jestem rozczarowany spalaniem. Auto przy mega spokojnej jeździe w mieście spala 11 l co uważam za bardzo słaby wynik w porównaniu do mojego poprzedniego auta Mercedes CLA 200 Shooting Brake. Na trasie zszedłem do 6.9 l przy prędkości 130-14 co jest dobrym rezultatem.

Usterki Audi A4 B9

Audi A4 B9 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu