Lista ocen Audi A6 C4 Avant (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zwierzu47@wp.pl
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Jak dla mnie Auto warte każdej złotówki.Osobiście myślę ze mojego skarbu nigdy nie oddam i prędzej padnie z przebiegu niż komuś ją sprzedam jest to auto z którym łączy mnie nadzwyczajna więź.Po za tym jak to mówią ,,grosz do grosza i będzie audiosza\"
~ttalbierz
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Dlaczego ubezpieczenie takiego auta to 30% składki w górę. to jest odpowiedz na pytanie. Auta z wyższej półki muszą cechowac się doskonałym wykończeniem i niezawodnością. Jednakże nie każdego stac nawet na używany egzemplaż
~Rafael
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Jak auto zadbane w miare nie mowie tu o rewelacji bo zawsze cos trzeba zrobic, ale w takim aucie jak cos robie to kupuje pozadne czesci i smigam dozywotnio auto nie do zdarcia, warte KAZDEJ kasy.
~kulfon78
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Zadbane bezwypadkowe egzemplarze wciąż są drogie szczególnie z AEL 140km, niestety bardzo ich mało na rynku wtórnym, szczególnie w quattro ale jak ktoś znajdzie to warto kupić.
~Lukasz
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Najtańsze oferty radzę omijać szerokim łukiem. Większość z nich ma 600-700tyś przebiegu a na liczniku 200tyś. Te auta do 500tyś nie sprawiają żadnych większych niespodzianek.
~Przemek83
Avant 2.0 16V 140KM 103kW
Jak na 140KM auto nie ma zbyt dobrego przyspieszenia i ma zbyt duże zużycie gazu. Planuję założyć \"blos\" do gazu, okaże się jak wówczas będzie się zachowywał silnik.
~Benek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
niestety za jakosc trzeba placic ale warto bo odwdzieczy sie dluga jazda bez inwestycji lecz nie nalezy oszczedzac na materialach eksploatacyjnych wymieniac wszystko na czas
~Piotr
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Byłem mega zadowolony z tego auta. Psuły się pierdoły nie wpływające na całokształt. No i duuużo tego zostało po poprzednim właścicielu.
~konrad_kacper
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Moim zdaniem jest super. Można co prawda kupić za tą cenę auto parę lat młodsze, ale na pewno nie lepsze. Samochód wyprzedza inne o epokę!
Dziennik kosztów dla Audi A6 C4 Avant
7,8
12,1
14,4
~Konar
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
W końcu to AUDI!!! Trzeba się liczyć z większym wydatkiem przy kupnie auta z takim wyposażeniem, niż innych marek z młodszych lat produkcji.
Audi A6 C4 Avant