Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW 1995-1997 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Tu niestety daje przeciętnie. Dawno już powinny być skorygowane ceny części do modelu który na dzisiaj ma 15 lat. Ceny części stanowczo za drogo. Nie mówię tu o ASO bo to już w ogóle poza marginesem. Spalanie no niestety jak ktoś Wam powie, że z Quattro zszedł poniżej 5,6 litra to możecie mu powiedzieć, że jego auto to wałek i nie ma Quattro. Coś za coś. Auto potrafi w mieście przy ostrej jeździe wciągnąć ponad 10 L spokojnie. W trasie jest...
~Rafael
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Rewelacja z tym napedem silnikiem i skrzynia w trasy cos pieknego.Doslownie w czoraj wrocilem z trasy po skandynawii krete drogi gory itd, srednia predkosc 90 w porywach do 140, spalila moja Audiczka 6,2 litra co daje rewelacyjny wynik, jak deptalem powyzej 140 to miedzy 8 a 9 mozna sie zmiescic.Miasto dwa razy tyle co w trasie przy ekonomicznej jezdzie.Cos za cos, ale i tak rewelacja.Za naped Quattro wole dolac i zaplacic wiecej.
~Piotr
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Jeśli kupić utrzymany egzemplarz.... To nie ma co w nim naprawiać. Wszystko łatwe w naprawach, budowa prosta, pod maską dużo miejsca, pod auto od strony maski wchodziłem bez lewarka.
~goncik
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Ceny przeglądów no każdy wie... dość drogo. Ale paliwo mnie bardzo mile zaskoczyło. Póki co 95% jazd miałem w trasie i wg obliczeń spaliłem 5,02 paliwa... zaokrąglijmy to do 5,1 :)
~przemo
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
ceny klamotow w zamiennikach dobrej jakosci akceptowalne. spalanie 7,5 trasa, 9 miasto
~zwierzu47@wp.pl
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Quattro swoje spalić musi po za tym ceny czesci trochę wygórowane na szczęście przeglądy robie sobie sam.
~rekinek80
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Tak niskie spalanie przy pojemności 2.5 litra to więcej niż doskonale.
~marcin
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
spalanie jak na Quattro i moje predkosci jest bardzo dobre :)
Audi A6 C4 Avant