Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW 1995-1997 (8) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafael
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Silnik nagrzewa sie dlugo, wiec trzeba chwilke poczekac, ale jak juz sie rozkreci to uuu daje czadu.Dobrze tez chlodzi klima w upalne dni a odrobine przyjemnosci daje ci szyber nad glowa, otwierasz i masz kawalek nieba nad soba cos pieknego wtedy uchylasz lekko szybe i masz przewiew rodem z Cabrio :)
~zwierzu47@wp.pl
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Za cytuje wypowiedz kolegi który tu już pisał na ten temat Raz mnie tylko zawiódł ale fakt faktem na odcinku 400 km porostu przestał grzać od ponownego uruchomienia silnika wszystko działa do dziś
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Nie mam zastrzeżeń chodź nawiew na szybę przednią mógłby być trochę lepszy. Pamiętać należy o filtrze przeciwpyłkowym inaczej będzie parować.
~przemo
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
klima dziala bez zarzutu. w zimie marzne. dlugo sie rozgrzewa (jak to disel) i chyba mam cos z nagrzewnica bo slabo grzeje (pomimo przeplukania ukladu)
~rekinek80
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Wydajna klimatyzacja, dobre ogrzewanie (choć w większe mrozy silnik dużo wolniej się nagrzewa). Zdarzają się usterki climatronica.
~goncik
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Teg w pełni nie sprawdziłem, kilka razy użyłem grzania i nawiewu na przednią szybę. Było OK.
~Piotr
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Klimatronik, działał poprawnie. Wentylator zdechł i było trochę roboty przy naprawie
~Andrzej
climatronic sie przycina