Lista ocen Audi A6 C4 (31)

2,5
~Radek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Niestety, pomimo że kupiony z pewnego źródła, z polecenia, przed zakupem dokładnie sprawdzony, pokazał swoją ciemną stronę po kilku miesiącach eksploatacji. Nie ma też raczej co liczyć na komfort głoszony przez piewców starych diesli Audi... to już po prostu nie ta epoka.
~Paweł
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Solidny, pancerny, komfortowy, niezawodny, elegancki, nie do zdarcia klasyk. Ma już 21 lat i ani grama korozji, silnik suchuteńki, wnętrze
~maksio19@gmail.com
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Ogólnie, moim skromnym zdaniem, jest to świetne auto. Wiadomo, każdy chwali to co sam posiada, ale przekonałem się do tego samochodu po pierwszych 3 minutach jazdy. Można by pisać eseje, ale to po prostu audi.
~B@rteK!
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Silnik głośny jak jest zimny i w zimie długo się nagrzewa. Przy 100 tysiącach poszedł rozrząd i audi robiło silnik na gwarancji więc defacto ma 100 tysiaków mniej. Poprzedni właściciel wymienił pompę wtrysku. Mam już go dwa lata i nie bierze oleju. 180 w niemczech spokojnie wyciągnie. 1 francji do polski jak go wiozłem średnie spalanie na autostradzie 5,4 przy 130-170 (Silnik)
~lukasz
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Witam wszystkich.Nic dodac nic ujac biorac pod uwage to ze ma tylko 116 koni mechanicznych przy 1500kg wagi wlasnej predkosc maksymalna 200km/h i przyspieszenie od 0 do 100 w okolicach 11.5 sekundy mowia chyba same za siebie.Co ciekwe predkosc maksymalna moze byc utrzymywana przez naprawde dlugi czas nie wplywajac drastycznie na zuzycie paliwa i komfort podrozy (Silnik)
~Benek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
nie jest tanie w zakupie ale mimo wieku wyglada interesujaco wykonczenie wnetrza na najwyzszym poziomie i o niebo przewyzsza jakoscia jakiegos nowego forda czy opla.jest to moje czwarte audi i nastepne tez bedzie tylko audi PRZEWAGA DZIEKI TECHNOLOGII
~Konar
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Piękna ponadczasowa sylwetka, auto zadbane będzie długo służyć niezawodnie właścicielowi, trochę mały bagażnik w porównaniu z innymi markami /avant/.
~Przemek
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Samochod nie do zdarcia rdzy nie sposob gdziekolwiek znależc, spalanie w miescie Poznań korki zima dochodzi do 11 litrow spokojnie.... nalezy do tego dodać moją cięzką noge. Minimalne spalanie jakie uzyskałem w trasie jadąc bardzo spokojnie i przepisowo to ciut poniżej 6-litrów. W cyklu mieszanym 50/50 przy normalnej jezdzie wychodzi 8-9 litrow..Polecam w 100% takich samochodów już sie nie robi.. ten samochód naprawde nie ma ze mną lekko...
~daro134
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
AUDI A6 to dobry wóz ale niestety na rynku nie ma już dobrych egzemplarzy ponieważ jest to ostatnie dobre audi nie ma już za wiele bezwypadkowych i nie wytłuczonych aut. TE auta wytrzymują 500 tys bez poważnych napraw 2.5 tdi jest trwałe . przy zakupie sprawdzajcie pompy wtryski turbinę jeżeli coś z tym nie tak to auto ma dużo przejechane nie bójcie się oryginalnego przebiegu 300 tys z ks serwisową bo to auto przejedzie drugie tyle a blacha...
~Lukasz
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Nie narzekam, lecz auto kupione z pewnego źródła za trochę wygórowaną cenę.