Lista ocen Audi A6 C4 (16)

~Rafael
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Szukalem tego modelu poltora roku z pelnym wyposarzeniem.System Bose wraz ze zmieniarka plyt CD oraz wbudowanym Soobwooferem w boczek naprawde robi dzwiekowe wrazenie nic nie trzeba dodawac.Wyposazenie zupelnie pelne wraz ze skorami recaro pikabelo.Przebieg 100% oryginal.Naprawde ciezko o zadbany model, ale uwierzcie mi, ze warto szukac.Ja znalazlem mimo kilku malych usterem typu zardzewialy blotnik czy tez cieknaca skrzynia.Wloze w niego kase...
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Model można uznać za udany choćby ze względu na zawieszenie, które w porównaniu z C5 jest pancerne. Auto mogę polecić każdemu . warunek znaleźć zadbany egzemplarz, nie szukać okazji bo to później kosztuje. TDI dla tych co diesla potrzebują, bo bułki do sklepu polecam Fiata pande :P
~zwierzu47@wp.pl
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Jedno z ostatnich tak dobrze wykonanych Audi w dodatku z tak nie zawodnym silnikiem polecam również wersje z benzyniakami oczywiście.Szkoda ze juz tak stare i trudno o egzemplarz bez wypadkowy mi sie akurat taki trafi za co dziękować.
~Adams
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
samochód po prostu bajka, super silnik, duża moc i bardzo ekonomiczny, niezniszczalne zawieszenie, rewelacyjny napęd na 4 kółka, części tanie i można wszędzie dostać, konstrukcja prosta więc każdy mechanik nawet taki domowy może sobie poradzić z naprawami, do tego karoseria ocynkowana, dla mnie samochód idealny, następny to też będzie Audi A6 tylko w nowszej budzie.
~goncik
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Bardziej odpowiednia ocena była 4,5, ale trzeba było zaokrąglić. Elastyczność silnika to bardzo duża zaleta, dość duży moment obrotowy daje możliwość dobrych przyspieszeń na wyższych biegach. Zdarza mi się, że czasem zapala jakby ciężko mu zapalić (prawie 2 sekundy \"heta\" zanim zapali) jednak większość razy praktycznie od razu, jak za dotknięciem. (Silnik)
~Piotr
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Kupiłem za drobniaki auto zapuszczone. Z początku masa hajsu poszła na doprowadzenie jej do ładu, głównie zawieszenie i układ hamulcowy. Od tamtej pory auto jeździło jak przecinak. Czasem w zimie na weekendy zmieniałem kapcie na letnie żeby poświrować. Pod górkę na letnich na zaśnieżonej drodze ruszała. Po zrobieniu zawieszenia kierowanie dość precyzyjne, jednak w ogólnym odczuciu gumowate i zbyt silne wspomaganie. Tak, kupiłbym taką sztukę...
~niewdziecznik@wp.pl
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Mam a6 2,5 Tdi Quattro, super samochod mam go ponad rok i zrobiłem ok. 40 tys. wymiana oleju i filtrów i poza tym nic. jezdze i na ropie i na opale zadnych problemów. typowy samochód rodzinny, wysokie bezpieczeństwo. jestem bardzo zadowolony.
~przemo
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
spodziewalem sie wiecej po tym samochodzie. myslalem ze bedzie szybszy i tanszy w eksploatacji. na liczniku mam 280ty. zrobilem z tego 35ty.
~rekinek80
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Szkoda że takich samochodów się dziś już nie produkuje to ostatnie prawdziwe dopracowane Audi. Pancerne zawieszenie, długowieczny niezawodny silnik, niewiarygodnie niskie spalanie. Jeśli komuś nie przeszkadza nieco już starodawny wygląd będzie na pewno zadowolony pod warunkiem że znajdzie zadbany egzemplarz których zostało już niewiele.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C4
7,1
12,4
12,9
~userPL
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Polecam auto . Mam 96r , 2,5 TDI Quattro S+line 6 biegow . Fajnie sie prowadzi . Bez quattro bylaby masakra przy tym zawieszeniu