Lista ocen Audi A6 C4 Sedan (50) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adams
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
A6 C4 Sedan 2.5 tdi quattro, ciężko jest znaleźć taki egzemplarz, ja szukałem 3 miesiące aż znalazłem, wyposażenie jak na 95 rok jest dość spore: - abs, 4x4, klimatronik, wszystko w elektryce (lusterka i 4 szyby), podgrzewane fotele, komputer pokładowy, sportowe fotele, wykończenia karbonowe, niezniszczona tapicerka, brakuje mi tylko tempomatu i skóry (ale to da się zrobić) i była by full opcja za samochód dałem 15 tyś, w tej cenie...
~domi_i_jupi
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
nie od dzis wiadomo ze auta z pod znaku audi stoja w cenie....a tym bardziej z starymi niezawodnymi jednostkami napedowymi ktore pochodza od busów przewozocych ludzi po całym swiecie,,,,,jakość bardzo dobra powiedziałbym taka sama a nawet lepsza niz w moim ex fiacie stilo dziesieć lat mlodszego....a cena...to juz kwestia sporna.....wiecie jak to jest pieniądze rzecz nabyta...
~*****
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Jak ktos znajdzie lepsze autko w tej cenie to niech da znac!!! Ja swoj w super stanie chce sprzedac za 20.000zl! to sa smieszne pieniadze za taka bryke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to wina rynku i rupieci sprowadzanych z niemiec! Ale polacy biora co sie da a niemcy sie smieja i jezdza nowkami bo pozbli sie zlomu:} jak ktos chce kupic to dzwon 501-194-339 WARSZAWA
~Dziki
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
W przedziale od 8 do 15 tys nic lepszego nie znam a miałem już kilka aut napewno nie kupił bym żadnych wielo wachaczy A4/A6 passat superb, do astry golfa vectry nie ma co porównywać. Jest to moje drugie c4 pierwsze miałem 100 i myślę że było odrobinę lepsze niż A6. Ale wiem że następne będzie też C4 ale na full wypasie i może 4,2 V8
~maksio19@gmail.com
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Jeśli ktoś nie ma wymagań pokroju "audi a8 4.2tdi", to za rozsądne pieniądze może nabyć na prawdę świetne auto (trzeba jednak poszukać zadbanego modelu od użytkownika, który wiedział jak dbać o silnik z turbiną) Najpiękniejsze w tym samochodzie to: -silnik TDi -piękna bryła nadwozia -komfort tyle ;)
~Paweł
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Obecnie cena zależy od stanu Audicy- najmłodsze mają 20 lat. Można kupić za 5 tys.zł, ale złoma. Mająć 12-15 tys.zł można kupić perełkę. Gwarantuje, że A6 C4 w b.dobrym stanie da więcej radości z jazdy i będzie bardziej ekonomiczne niż niejedno współczesne auto w tej kwocie.
~Kacperek
Sedan 2.8 V6 30V 193KM 142kW
ceny tych aut wciąż rosną, nie jest to spowodowane bzdurami, po prostu to niemalże niezniszczalny wóż ( o ile ktos nie jest zdolny ). auto wciąż kultowe , nie odbiega komfortem od nowszych, ale odbiega niezawodnościowa:). dobry egzemplarz warty tych pieniędzy (pozornie dużych).
~Adrian
Sedan 2.0 101KM 74kW
Doskonałe auto zarówno ze strony wizualnej jak i mechanicznej. Samochód jest piękny, doskonale ocynkowany (auto ma już ponad 20 lat a ciężko znaleźć zgnity egzemplarz) i przyjemny w prowadzeniu. Do 10 tys. zł bardzo dobry wybór. Szczególnie polecam wersję z silnikami V6.
~boczek121@o2.pl
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
JA ZA 12 LETNI samochód zapłaciłem 21000zł ale auto jest od pierwszego własciciela w Niemczech sam po nie jezdziłem , te w polsce wszystkie maja kręcone licznik minimum o 100000 km , warto samemu sie wybrac i poszukac . jak go kupowałem miał 208 tys km z ksiązka serwisowa
Dziennik kosztów dla Audi A6 C4 Sedan
6,2
13,0
11,5
~AudiManiak
Sedan 2.8 V6 30V 193KM 142kW
W 1998r za 1,5 roczne Audi musiałem zapłacić 56000zł. To było sporo gotówki, ale nigdy nie żałowałem. W 2003r sprzedałem za 34000zł. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Audi A6. P.S. Teraz przesiadłem się na Audi A8 3.3TDi z 2003r. To mnie przerosło!!! To auto jest niewiarygodne!!!
Audi A6 C4 Sedan