Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

Karol, 19 lat temu
Silnik 2.4 V6 165KM 121kW
Rok produkcji 1997
Audi A6 C5 Avant 2.4 V6 165KM 121kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Za te cene .. dobrze to i tak wyrozumiałe podejscie ...
daję ocenę przeciętnie bosilnik V-6 BIERZE OLEJ !!! i to w szybkim tempie ..a w serwisie ... oczywiście TEN TYP TAK MA .. i rano myk macha do góry i sprawdzamy poziom oleju .. chociaż mozna jeżdzic aż sie zapali czerwona lampka oleju .. no to wtedy trzeba dolać 2-3 litry i jedziemy dalej ... ręce opadają ...
do skrzyni zero zarzutów , pracuje lekko i precyzyjnie w każdej sytuacji
Jesli omawiamy układ jezdny wraz z zawieszeniem ..no to trzymajcie sie za kieszeń .. i to mocno .. prawie przy każdym przeglądzie należałoby wymienić jak nie wahacz to jakieś drążki ..załamka ..nie mówiąc juz o zapobiegawczym wizytom u geometry..bez tego opony idą w diabły szybciej niż topniejący na wiosne śnieg
w każdym zakresie bez zastrzeżen
wszystko pod ręką , choć jesli używa sie otwrtego podłokietnika to zaciągnięcie ręcznego czasami nie jest "instynktowne"
ja mam elektroniczną klime więc trzeba tylko raz tam na dwa trzy lata podjechac i napełnić zbiorniczek ale działa bez problemów .. jak jest mało czynnika w agregacie szybko parują szyby więc łatwo można sie zorientować że to juz czas
nooo tutaj to AUDI jest klasa , wszędzie mnóstwo miejsca na wszystko
wyciszenie -marzenie :-) głośników w nim od groma wiec muzyczka sączy sie delikatnie nawet przy 150km/h :-)
no ta kilma troche konsumuje .. i ogólnie silnik nie maluch ..ale można przeżyć .. w mieście z 15l a w trasie ponizej 10 l
opinia jak wyżej ..
oj tutaj to bym mógł książke napisać ... elektryka ..żarówki .. udręka co chwila coś , stacyjka nawet mi sie zepsuła ! .. wycieraczki kiedyś też .. to że jakies mikro-zwarcia w czujnikach drzwi w VW powodują samoczynne uruchamianie sie alaramu to sie dowiedziałem w sersie COBRY który zwalczał te przypadłość bo parkingowy mnie w nocy ściągał do auta !! :-)
no poważnych usterek to nie miał to fakt ..chyba bym go zostawił na pierwszym lepszym złomie i chyba A6 o tym wie i sie boi :-)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 V6 165KM 121kW [l/100km]

11,8