Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

Rok produkcji 2002
Audi A6 C5 Avant 3.0 V6 220KM 162kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : od 0 do 100km/h w 7,2 sek 1600kg avant 15 lat auto robi wrażenie
Silnik : dolewki oleju
audi A6 to bardzo dobre auto dobrze spasowane doskonałe wyposarzenie oraz materiały wykończeniowe sylwetka długo jescze będzię się podobać jeśli spotkamy zadbany egzemplarz
Mechanik nie narzeka poza wymianą rozrządu wkońcu to V większość części da się odkrecić nie jak w japońcu bez diaksa nie podchóć dostęp do cześci jest dobry
skrzynia jak w każdym audi manual to śmiało mogę powiedzieć to najlepszy manual na świecie biegi wchodzą dosłownie paluszkiem silnik ciągnbie na każdy biegu najlepsza jest trójka od 50 do 160 wyprzesadzanie żadnych problemów
zawieszenie wielowachacz jest ok Ja jeżdżę tylko na lamerforderze wiadomo kosztuję ale odwdzięcza się żywotnością układ kierowniczy prawie jak w BMW
auto ma juz 15 lat jak na taki wiek niejedne auto może pozazdrościć wyciszenia ,widoczność prze lusterko wewnętrzne jest ograniczone ale są przecież lusterka zewnętrzne oba duże
tutaj napiszę tylko tyle klima dmucha latem tak że aż szyby marzną a zimą można jeżdzić w krótkich spodenkach albo i bez nich hi hi
niejest to A8 ale niczego jej nie brakuję miejsca jest jak dla mnie wystarczająco piecio osobowa rodzina na Chorwację zbyt nie narzekała na przestrzeń
jest bardzo dobre podczas jazdy miejskiej ciągle spogladam na obrotomierz na autobanie w Niemczech do 180 jest ok potem lekko za głośno ale takiej tragedi niema
proszę o spojżenie w komfort
za kółeczka olimpijskie trzeba słono zapłacić oczywiście za model dobrze utrzymany jakość jak tto w Audi na najwyższym poziomie takich aut już nie bedzię
jak w każdym samochodzie jeśli dbasz to ją masz .Żona mi mówi że lepiej dbam o samochody niż o nią samą co ja na to poradzę ponieważ do pracy mam 1250 km muszę mieć auto sprawne
brak poza dolewkami oleju silnikowego ale silniki typu v poprostu go potrzebują

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 220KM 162kW [l/100km]

12,8