Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

Adi (borek81@o2.pl), 15 lat temu
Silnik 2.5 TDI 180KM 132kW
Rok produkcji 2003
Audi A6 C5 Avant 2.5 TDI 180KM 132kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Inne : Komfort jazdy za taką cenę. Kupiłem ten samochód na maxymalnym wyposarzeniu jakie jest wraz z ksenonami, navigacją, skórą, telefonem itp. i zapłaciłem 59tys zł, samochód miał 4lata i 140.000km, ale nic nie stukało, nie pukało, nie różnił się niczym szczególnym od czasów jak wyjechał z salonu, a jeśli zdecydowałbym sie na nówkę to mógłbym kupić powiedzmy Renaulta Lagune ale co z tego - to francuz, non stop sie psuje i posiadałby klime i nic więcej.
bez zarzutów
miejsca z tyłu bardzo dużo.
Rewelacja, dla przykładu jadąc z żona po nowooddanej autostradzie A1 do Gdańska 235km/h, po pytaniu ile jedziemy odpowiedziała 150, bo hałas w środku jest taki sam przy tych dwóch prędkościach a przy tm silniku 180KM ten samochód potrafi się tak rozpędzić.
Troche dużo pali na mieście, często około 10-11, ale coś za coś. Może przy 1.9TDI 130KM paliłby mniej ale chyba to za mały silnik do tej wagi. Podobno przy Quattro pali jeszcze wiecej o 1-1,5l/100km dlatego sie zdecydowałem na standard, bo tak naprawde ile te Quattro sie przydaje w roku, 10dni max.
Bardzo porządny kawał furmanki. Następny samochód jaki kupie po tym to napewno AUDI, najchętniej nowszy model A6 3.0TDI.
nic sie nie dzieje, troche cos w zawieszeniu ale ma prawo. Mam wersje S-LINE na oryginalnie obniżonym zawieszeniu i na felgach 18\" więc zawieszenie może dostawać w tyłek. Kiedyś zawiesił mi się czujnik w macie w siedzeniu kierowcy, przez co świeciła sie kontrolka usterki \"AIRBAG\" , może to szczegół ale ważny, jeździłem tak troche ale potem dopiero sie dowiedziałem że w tym momencie gdyby cos się stało to niestety poduszki by nie wystrzeliły, więc pierdoła ale ważna, 2 godziny i mechanika i 50zł i po problemie.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI 180KM 132kW [l/100km]

8,7