Lista ocen Audi A6 C5 (318) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 520 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Wykończenie jest niesamowicie dobrze zrobione, wraz z lakierem. Mam wersję garażowaną i lakier jest wręcz idalny. Samochody 3 letnie, które mamy w rodzinie mają słabiej zachowany lakier.
~asobecki2
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
~camelmg
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Za 20 tys (tyle mnie wyszło z pakietem startowym) auto jest obszerne i stosunkowo komfortowe, jednak miłosnika innych pojazdów to wciąż zwykłe wozidło. Imho BMW lepiej w tej kwestii się prezentuje.
~Adam
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Stosunek cena / jakosc jak najbardziej ok! Nie jakies pasaty czy octavie... A6 najlepszy samochop w swojej klasie! Moze i pali troche wiecej ale w koncu 150 koni i Turbo robi swoje wiec wiadomo co sie kupuje!
~serjan67 alsace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
jakosc i trwalosc sie placi, ale bez przesad, niektorzy spiewaja kosmiczne ceny za auto, a tak naprawde to wrak, podstawa to dbajacy kierowca o auto, wiadomo jak dbasz tak masz, jak nie to do garazu :)
~udręczony
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
drogo i awaryjnie jak tylko to sprzedam to wracam do bmw jednak audi bardziej mi sie podoba 5 ka nie jest zbyt urodziwa ale po doświadczeniach z marką audi wracam do prawdziwych niemieckich aut
~Lukasz
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
no jakosc super, moze nie zauwaza sie tego zaraz po wejsciu do auta, ale po miesiacu uzytkowania ciezko wsiasc do plastikowych aut typu octavia, golf itp. Ta jakosc naprawde uzaleznia!!!!
~M
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Niestety auto jest dość drogie - można kupić \"tanio\" - \"okazji\" jest wiele ale może warto to przemyśleć na spokojnie, ja przemyślałem i na razie nie żałuję. Jak się trochę pojeździ to czuć tą cenę :)
~bastek@jawnet.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
dobry do stosunków :o) eeee... tzn dobry stosunek jakości do ceny chociaż niekażdy jest takim maniakiem żeby wydać 30 patyków na 10 cio letnie auto... ale sama radość z posiadania go staje sie bezcenna...
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5
12,8
14,6
14,1
~WestIcePL
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Hmm.. kupiłem auto używane w cenie nowego auta z salonu pokroju Hyundaia Getza,Peugeota 206,Citroena C2. Nie ma porównania róznica lat do standardu jakie ma A6 a obecne nówki z salonu 3 klasy niżej.