Lista ocen Audi A6 C5 (164)

3,4
~paw
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
jedynie przy wysokich obrotach silnik jest słyszalny (Wyciszenie)
2,8
~Zbigniew Radoń
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Dobry samochod ale nie bez wad. Do volva v70 trochę mu brakuje.
2,6
~kowal
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Kupiłem auto tydzień temu z przebiegiem 180 tyś ale jak sie okazało przebieg miało 3 razy większy, na początek siadł mi rozrząd potem pompa paliwa a później wwszystko się psuło po kolei w plecy jestem 12 tyś, nie kupujcie tego gówna lepsze niezawodne BMW (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,8
~Borsuk
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Autem jeżdżę ponad rok, polecam go jedynie osobom ceniącym dynamikę jazdy, komfort i trochę luksusu. Odradzam osobom, które są oszczędne; ze względu na spalanie w mieście dochodzące do 12 l/100 km oraz na bardzo kosztowne naprawy i serwis. (Silnik)
4,1
~raf
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
przy ekonomicznej jezdzie po mieście 8 l trasa nawet 5,7l części porownywalne ceny do innych marek tej klasy (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,4
~ralfx
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Ten samochód to jest jakiś żart pod względem awaryjności. Turbo, pompa, rorząd i eletryka. Wszystko co dużo kosztuje w tym samochodzie musi sie popsuć (Bezawaryjność (poważne usterki))
~kograman
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Wiadomo, jak się jedzie do 90km/h jest oszczędnie. Jak już zaczynam jeździć z większą prędkością i gwałtownie przyśpieszać to jest gorzej. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~zuzia
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
czy ktos może napisać jakie są objawy jak przepływka siada w tdi-ku (tiptronic)?? mi duzo pali i kiepsko ciagnie na starcie dopiero czuc moc od 2200 obr/min????????dajcie znac na zyga49@interia.pl pozdrawiam ! (Silnik)
3,5
~Still44
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Koszty napraw bardzo wysokie szczególnie jeśli chodzi o aluminiowe zawieszenie które nie wytrzymuje starcia z naszymi dziurawymi drogami. Niestety ten model podważa opinie o Audi jako o niezawodnych samochodach. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~darek atlantiss@op.pl
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Niespotykana dynamika i elastyczność silnika,bardzo wysoka kultura pracy-niskie spalanie,średnio 6 l/100km,a przy tym wysoka jakość wykonania-auto bezawaryjne,lecz nasze drogi niszczą zawieszenie,a części zamienne to spory wydatek