Lista ocen Audi A6 C5 S6 Avant (4) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek Satwicki (marek_stawicki(at)poczta(dot)onet(dot)pl_nospam_
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Długo zastanawiałem się czy cokolwiek mogłoby przeszkodzić w postawieniu najwyższej oceny. Nie znalazłem nic! zarówno możliwości ustawienia kierownicy jak i fotela oraz zasieg wszystkich przełączników jest WZOROWA! po nic nie musisz się schylać, wszystkie informacje (a jest ich naprwdę sporo) podawane są w bardzo czytelny sposób: - automatyczne dostosowanie jasności wyświetlaczy i podświetlenia do jasności otoczenia, - lampki...
~Blazej
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Niemiecki porządek i wzór dla wielu nowszych aut. Z zamkniętymi oczami można obsługiwać multimedia czy klimę. Odejmuje jedną gwiazdkę za debilnie umieszczony cupholder - łatwo zalać radio i cała konsolę środkową.
~Nihoo
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Recaro są mega wygodne. Jak się nie przyzwyczaiło lub jest się otyłym to może być problem ze wsiadaniem gdyż siedzi się dość nisko. Pozycja za kierownicą jest optymalna. Nic mi nie przeszkadza i nie wiem co mógłbym poprawić.
~Sylwek
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Samochód jest z początków XXI w. jednak wszystko jest tam gdzie być powinno. Sterowanie klimatronikiem powinno być umiejscowione delikatnie wyżej. Poza tym bez uwag.
Audi A6 C5 S6 Avant