Ocena kierowcy - Audi A6 C5 S6 Sedan

Kuba, 6 lat temu
Silnik 4.2 V8 340KM 250kW
Rok produkcji 2001
Audi A6 C5 S6 Sedan 4.2 V8 340KM 250kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Mam ją niecały rok, moje trasy to głównie autostrady (pracuje w de) .Bardzo wygodne auto pomimo długich tras. Przede wszystkim szybkie i bezawaryjne!
Silnik zalany motulem 5w 40 na 1000km dolewam 200ml ,bez wycieków suchutki ,piękne brzmienie V8 no i pie...cię jak Pudzianowski
Po zakupie sprawdzenie stanu skrzyni .Wymiana dynamiczna z płukaniem, oleju filtra zimering na wale uszczelka pod czujnikiem temperatury oleju. No i diagnostyka wyszło1400pln fakt tip jest trochę ospały ale to kwestia przyzwyczajenia jestem zadowolony polecam!
Jak przyklejona , quattro wspaniałe.
Naczytałem się różnych opinii na ten temat moja ocena przepali LPG to: miasto od 20 wzwyż zależy jak kto depcze, trasa autostrada do 140 -160km/h. 17l LPG. 100-120km/h około 15l LPG powyżej 160km/h . Powyżej 20 litrow ogólnie jestem zadowolony to są moje opinie z obserwacji napewno to zależy także od kondycji silnika ,instalacji LPG no i szofera przeważnie śmigam powyżej 160kmh i nie przywiązuje wagi do spalania nie poto jest te 340km żeby patrzeć na wskazówki dla porównania audi A8 D2 2.8 193km quattro też zrzarlo powyżej 160km/h 20lpg do 140km/h spokojna jazda minimalnie zeszło do13l LPG
Alarm, mikrostyki drzwi , silnik tylnej wycieraczki
Brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 4.2 V8 340KM 250kW [l/100km]