Ocena kierowcy - Audi A6 C5 S6 Sedan

Artur, 13 lat temu
Silnik 4.2 V8 340KM 250kW
Rok produkcji 2000
Audi A6 C5 S6 Sedan 4.2 V8 340KM 250kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Inne : całokształt !! a najbrdzjej włsciwosci jezdzne przyczepnosc i prowadzenie tego samochodu cos wspanjalego polecam. (auto zaporjektowane z mysla o niemieckich autobanach w polsce nawet nie idze tego zabrdzow wykorzystac mało gdzie sie da jechac 300km\\h nasze dorgie ekspresowe (autostrady dwu pasmowe)nie sa przystosowane)
Ogulnie to brdzo dobrze najwieksze minus to brak 6 biegu
Tak w skurcie moze auto wygladem nie powala ale wlasciwosciami jezdnymj jak najbardziej malo ktorym samochodem da sie wejsc 240 w łuk i sie zastanawjac po co zwalnjalismy z 290 (moj potrafi wzjasc 1 litr oleju na 300km ale trzba nprawde go ostro pogonic zeby az litra wziol 10 latek wiek robi swoje) Ogulnie to 5 polecam jak najbardzjej.
skrzynja pracuje bardzo dobrze (automat) ale wlasnie co do skrzyni to jest najwiekszy minus tego samochodu brakuje mu 6 biegu teoretycznje jadac na 5 przy 200 auto pali 20 litrow jadac 120 auto pali 12l jak by byl 6 biego to by sie dalo ekonomicnie sunac po 180. ale praca skrzyni b. dobra.
BARDZO DOBRY to jest wlasnie ten plus tego samochodu dla ktorego go warto kupic
bardzo dobre przy 250 mozna rozmwjac przez telefon i nietrzeba do niego krzyczc
Jak na 4.2 to nie jest najgorzej srednie spalanje wacha sie od 14l ekonomicnie jak jade i to bardzo muskajac go i normalnje 17 do 20
Jeszcze odpukac nic mi sie nie popsulo ale czesci sa bardzo dorgie do tego typu samochu autko mozna juz kupic za 40 tys. ale robjac serwis mozna wzucic z 15 tys i tak co roku (tarcze opony amortyzatory rozad dosyc kosztowne sa czesci)
u mnie idealnie przez rok sie posul siłownik w tylnich dzwjach pierdulka powazych usterek nie było

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.2 V8 340KM 250kW [l/100km]

16,7