Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Sedan

niewdziecznik, 8 lat temu
Silnik 1.9 TDI 115KM 85kW
Rok produkcji 2000
Audi A6 C5 Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW 2000-2001 - Oceń swoje auto
powiem tak , najlepszy samochód używany jaki miałem do tej pory. w końcu to limuzyna. dużo woziłem ludzi na BLA BLA car i byli pod wrażeniem wygody i komfortu. jeden nawet przyznał ze ma Mercedesa klasy C rocznik 2007 i niestety ale przyznal ze lepiej o wiele mu się jedzie tym Audi (wyciszenie , komfort, trzymanie sie drogi)
Silnik 115 KM pompowtryskowy, ja nie miałem z nim zadnych problemów, jak kupowałem wiedziałem ze musze przeczyścic turbinę..jechał 120 i tyle. po wyczyszczeniu 200. przez 3 lata nie miałem problemów. wg mnie wystarczajacy na tą budę.
super, zadnych problemów nawet przy -30. twardo jak w Audi. ma przejechane 393 tys.!
Wiadomo drogi trzyma sie doskonale, no cóż zawieszenie . przed zakupem sprzedającuy poinformował mnie ze wymieniał całe zawieszenie za około 1600 zł. pewnie lemforder. przejechałem 75 tys i wymieniłem tylko końcówke drążka, jeden wahaacz górny poraz dopiero przy 390 tys. łacznik stabilizatora (oryginał). cóż zawieszenie kosztuje, w poprzednim aucie sprzed wypadku wymianiałem prawie cały przód.. (passat B5) ale czesci juz w dostepnej cenie (dużo) zamienników
to jest limuzyna..samochody nowe nizszej klasy nie mają tego ( komfort podrózowania) wszystko widac, no moze parkowanie tyłem na lusterkach ok ale cięzko bez czujników wyczuc odległosc.
wszystko na miejscu. urwał się zawias od półki od strony pasażera..ale widziałem to u innych czyli dosć czesty przypadek
KLIMATRONIC 2 STREFOWY..W SUMIE NIE MUSI BYC ALE W TYM AUCIE PRAKTYCZNIE W STANDARDZIE...MUSIAŁEM WYNMIENIC WENTYLATOR KLIMY..120 ZŁ SAM WYMIENIŁEM... NIETETY NIC NIE JEST WIECZNE. BRAK BŁEDÓW NA vagu. SAM DIAGNOZOWAŁEM.
NIKT NIE NARZEKAŁ...CHYBAWIECEJ Z TYŁU WIDZIAŁEM TYLKO W A8 I SKODZIE SUPERB TEJ NOWEJ
SILNIK POMPOWTRYSKOWY, NA ZEWNATRZ SŁYCHAC TO JEST PRODUKCJA I GENERACJA Z 2000 ROKU. W SRODKU DO 140 OK.
spalanie na poziomie ok 6 litrów na trasie do 110- 5,3. a jedziłem głównie trasy.czy wlejecie zółtączy czerwona przejedzie na wszystkim...(nawet to czerwone lepsze) bo nie mieszają.
kupiłem niedrogo i byłem bardzo zadowolony. obecnie można kupić za dobre pieniadze kawał limuzyny. tylko silniki 1,9 110km, 115 km i 130. nie kupowac 2,5 Tdi. cóz skończyły sie dobre silniki w audi i koncernie VAG. teraz kupujac nowszy model Audi naprawde trzeba sie zastanowić, bo jak coś walnie (wtryski, turbo, dwumasa) to koszt zakupu moze być wartościa remonu.
czasami wyskoczy jakis błąd centralnego zamka( bzdury). po za tym nie miałem żadnych
nie miałem. choć raz jadac ok 195 przez dłuzszy czas zginęło mi troche płynu...moze uszczelka pod głowica puszcza.. poza tym nie było problemów

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 115KM 85kW [l/100km]

5,9