Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Sedan

kamil, 14 lat temu
Silnik 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 1998
Audi A6 C5 Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : naprawde super ale koszty wumiany ok 2000zł za wszystkie wachacze przód.
Silnik : tragedia jeżeli chodzi o utrzymanie, przez rok włożyłem 10000zł w silnik !!!!!!!
Układ elektryczny : popieprzyło się coś z czujnikiem nie mam pojęcia który ale objawy takie ,że jak był poniżej -4 zimą to podczas odpalenia auta nie równi silnik pracował strasznie dymił na siwo, i dopiero po 2 minutach wskakiwał na obroty nik mi nie pomógł, sprzedałem tą padakę tak jak było, latem było ok.
Zawieszenie : drogawa wymiana ok 2000zł przód.
silnik makabra !!!!!! autko ok.
osiągo ok, cała reszta tragedia!!!!! najbardziej awaryjna jednostka na świecie !!!!!! wiem co pisze bo szwagier w tym samym czasie kupił a4 z tym motorem i to samo nam sie jebało!! wałki rozrządu 5500zł z wymianą, pompa 3000zł, zawieszenie przód 2000zł , wymiana rozrządu 2000zł(3 dnia !!!) w zimę zawieszało się coś i strasznie dymił i nie wkręcał się na obroty przez ok 2minuty. Na diagnozę w audi wydałem ok 900zł i nic nie wykryło!!!! miałem już dusić serwisanta
miałem 6 biegową manualną, co do skrzyni zero zastrzezeń.
super , super, naprawde doskonały układ jezdny.
jest przeciętnie.
ok
zimą malutki problem z parowaniem przedniej szyby.
jest ok.
jedt to diesel, daje 4+
miasto 11L trasa 8L cena przez rok użytkowania to ok 15000zł !!!!!!!!!! makabra !!!!!!
z tym silnikiem tragedia co z tego że dasz za audi 25000zł z 1999 2.5tdi jak przez rok włożysz od min. 5000zł do 12000zł w sam silnik. polecam 1.9 tdi.
z droniazgów nic !
silnik silnik silnik miałem go wyjąć i zmiażdzyć oblać benzyną , spalić i wrzucić do jakiegoś szamba !!!! makabra , tragedia , pamiętajcie najgorszy silnik jaki ktos wyprodukował !!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 TDI 150KM 110kW [l/100km]

11,0