Lista ocen Audi A6 C6 Avant 2.0 TDI 140KM 103kW 2005-2008 (15)

~gizmo1983
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem ogólnie zadowolony z tego auta, ale myślałem, że jego możliwości będą lepsze. Gdybym miał kupować jeszcze raz auto to na pewno kupiłbym z większym napędem i w Quatro.
~Konrad Wawa
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto potężne, na drodze jesteś jednym z największych aut typu kombi. Silnik mógłby mniej wpadać w wibracje, nie jest to wzorowa kultura pracy, ale radzi sobie świetnie z masą auta i pracuje bardzo cicho.
~Marek
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód na lata jest niezawodny , duży przestronny oszczędny i tani w eksploatacji Przez 50tys zrobione przez ostanie 2 lata nie zrobiłem w nim nic oprócz cześci eksploatacyjnych Nadwozie całkowicie ocynkowane niezniszczalne nadzwyczajna trwałość układu wydechowego, amartyzatorów 220 tys nie ma stuków , zresztą audi jest znana z trwałości Precyzyjny układ kierowniczy niesamowita ergonomia , Wszystko rozmieszone pod ręką. Używanie tego...
~Arek
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Wygodne auto, naprawdę dobrze wyciszone lecz wciąż zbyt drogie części do niego i jak coś się zepsuje to zaboli portfel.
~Karol
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód prowadzi się znakomicie (szczególnie dobry na długie trasy). Pełen komfort, cisza i wygoda. Jest bardzo dobrze spasowany na zewnątrz jak i wewnątrz. Bardzo dobra jakość materiałów wykończeniowych Jeżeli wszystkie wymiany oraz ewentualne usterki robione są na czas, to nie ma się do czego przyczepić! Tylko wsiadać i cieszyć się jazdą. Auto posiadam 3,5 roku i jest naprawdę super!!! Kupiłem ten samochód pełen obaw, zaraz po gwarancji...
~polish driver
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Drogi w utrzymaniu.Brak serwisu z prawdziwego zdarzenia /tzw.autoryzowane omijam szerokim łukiem/.Wrażliwy na kiepskie paliwo i wertepy zwane drogami.
3,1
~jacek15
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
To nie sa te same audi co 15 lat temu. Ceny w górę jakość w dół.
3,8
~pazurro
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Za takie pieniadze i tak wybralbym Subaru i jeszcze zostaloby mi na super wakacje i pare drobiazgow. Audi quatro bedzie sie o wiele lepiej prowadzil niz ten z napedem na jedna os - ale czy to warte tych pieniedzy? Audi ma na pewna najlepsza blachare z obecnie produkowanych samochodow. Poza tym A 6 jest bardzo niski, na polskie drogi odradzam - auto super na niemieckie autobany albo na drogi skandynawskie.
3,8
~Bienias
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Władowana niezliczona ilość gotówki a dalej się psuł po za tym był za słaby do tego auta (choć leciał ponad 200), dwa razy (w tym remont) popsuł się na amen. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Audi A6 C6 Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
7,8
2,9
~ANDREE
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
BARDZO GŁOŚNY I SŁABY JAK NA TE 140 KONI (CHYBA POŁOWA GDZIEŚ ZDECHŁA) 406 2.0 HDI MOCNIEJSZA. (Silnik)
Audi A6 C6 Avant