Oceny Audi A6 C6

Najnowsze oceny Audi A6 C6

~hubi_beerb
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Audi A6 C6
Super auto dla tych którzy czerpią radość z jazdy samochodem. Świetne prowadzenie dziki napędowi quattro i doskonały silnik sprzężony z fajnym automatem to recepta na uśmiech podczas jazdy. Wysoka jakość wykonania i cała masa bajerów uprzyjemniających podróż, a także przestronne, dobrze urządzone wnętrze korzystnie wpływa na komfort jazdy. Kto liczy przede wszystkim na komfort jazdy, może czuć się zawiedziony nieco twardszym zawieszeniem i...
~Irek
Avant 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Audi A6 C6
To nie jest auto dla biednych. Jest ładne i robi wrażenie szczególnie z ledami), ale koszty utrzymania są co najmniej 100% wyższe niż w Passacie B6 2.0TDI. No ale jak jechałem Passatem - to czułem się jak robotnik klasy średniej, a jak Audi A6 C6 to jak Panisko - przez duże "P"
~Tommi
Avant 2.7 V6 TDI 190KM 140kW
Audi A6 C6
Ogólnie bardzo polecam, to już moje drugie A6 C6, sam kupiłbym ponownie zarówno pierwsze jak i drugie. Napęd quattro w zimie to najlepsze co może być, inni stoją, ty jedziesz. Apetyt silnika na paliwo bardzo umiarkowany jak na moc, którą dostarcza, przy emeryckiej jeździe udało mi się zejść do 5l/100km na odcinku 130km, a na trasie 1300km z czego 1150 po autostradzie gdzie 1300km przejechałem w 13h (w tym tankowanie i obiad w fast foodzie)...

Usterki Audi A6 C6

Audi A6 C6 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Łukasz
S6 Avant 5.2 V10 FSI 435KM 320kW
Audi A6 C6
Lamborghini kombi. Super auto na zakupy nocne do Tesco. I hałasowanie po miescie
~Damian
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Audi A6 C6
Jestem Mile zaskoczony tym samochodem. Pomimo wieku i dość sporego przebiegu w aucie praktycznie nie psuło się nic. Był mały kłopot z DPF - po "wycięciu" na nic innego nie mogłem narzekać. Polecam
~Kocur
RS6 5.0 V10 TFSI (Avant) 580KM 427kW
Audi A6 C6
Poezja maszyna i chyba nie ma dla niej konkurencji. Bezpieczenstwo . wygoda . pakownosc a zarazem sportowy pazur co pokazuje na zakretach i przyspieszeniem, kocham to auto i nie zamienie na zdane inne
~koli214
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Audi A6 C6
Co tu dużo pisać, limuzyna Audi, bardzo dobrze wykonana i wyposażona
~papa
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Audi A6 C6
Auto prezentuje sie znakomicie nagłosnienie firmy Bosse jest naprawde wysmienite nie potrzeba żadnych innych wzmacniaczy itd
~MaciejB69
Avant 2.7 V6 TDI 190KM 140kW
Audi A6 C6
Rewelacyjne auto, kupione od nowego i 10 lat pewnego użytkowania Nie do zajechania silnik
3,3
~jacek
Limousine 3.0 V6 TFSI 290KM 213kW
Audi A6 C6
jak na A6 to mnie nie zachwyciło spodziewałem się ze będzie to naprawdę coś ekstra.