Ocena kierowcy - Audi A6 C6 Avant

Koralgol, 14 lat temu
Silnik 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Rok produkcji 2007
Audi A6 C6 Avant 2.4 V6 24V 177KM 130kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Super wspomaganie oraz hamulec elektromechaniczny (postojowy) czy jak mu tam, ruszanie pod stroma gorke bez problemow.
Układ elektryczny : Moze zepsuc sie wyswietlacz miedzy zegarami. Nie wyswietla niktorych linijek.
Piekne auto, bezpieczne, raczej nie zawodne, niezle osiagi. Napedu quattro nawet nie ma co reklamowac. Polecam.
Bez zastrzezen. 177KM daje rade. Przesiadlem sie z A6 C5 196 KM, roznica jest odczuwalna wiec tylko dlatego moge sie przyczepic do oceny silnika.
Zadnych zastrzezen. Biegi wchodza idealnie. Jednak przy cofaniu trzeba sie zawsze upewnic ze ma sie wsteczny a nie jedynke.
Super wspomaganie, servotronic zalezny od predkosci. Za pierwszym razem myslalem ze jest jakis luz na kierownicy tak lekko chodzila.
Mam s-line z przyciemnianymi szybami wiec widocznosc w nocy dyskusyjna. Poza tym tylna szyba dosc mala no i auto dlugie. Widocznosc boczna i do przodu bez zastrzezen.
Obsluga tempomatu nie jest rewelacyjna. Zdazalo mi sie mrugac dlugimi swiatlami chcac zmienic ustawiemnia w tempomacie. Do systemu MMI trzeba sie przyzwyczaic. Dobrze ze sterowanie radia jest takze w kierownicy.
Super. Mam najprostszy klimatronik (bez wyswietlaczy LCD), dziala super, nawet nie chce myslec co potrafi ta lepsza wersja.
Duzo miejsca. Z tylu dwojka dzieci w fotelikach mocno musi sie postarac zeby kopnac mnie w plecy.
Dobre. W drugim audi ktorym jezdze a6 c5 z silnikiem 2,8 jakby ciszej. Jednak mozna powiedziec ze halas niemal nieodczuwalny, a na pewno nieuciazliwy.
Zuzycie paliwa w normie jak dla tej klasy samochodow. Na dlugiej trasie ok. 800 km spalil ok. 8,7 l/100, W miescie w zimie na krotkich trasach pewnie do 12 l/100 dojdzie.
Jakosc adekwatna do ceny. Wiem za co place.
Klapa z tylu sie zacinala. Wymieniony zamek. Po kupnie wymienilem listwy aluminiowe ktore sa w srodku na drzwiach. Przy zdjemowaniu pasy bezpieczenistwa niemilosiernie je obijaja. Robi sie masa punktowych zadrapan. Trzeba uwazac i najlepiej przychamowac pas podczas zwijania. Pozatym wszystko ok.
Brak powaznych usterek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 V6 24V 177KM 130kW [l/100km]