Lista ocen Audi A6 C7 (149)

~Tomasz
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Przy 8000km zapchany filtr dpf i auto jedzie w trybie awaryjnym. Firma, która pracuje na zlecenie Audi nie zezwala na zastępczy pojazd, ponieważ auto można odpalić i dojechać nim do serwisu. Nie obchodzi ich , że nowy 4-ro miesięczny samochód jedzie w trybie awaryjnym, jest pozbawiony zupełnie mocy i stwarza niebezpieczeństwo na drodze. To moje piąte Tdi z rodziny Audi nie wiem czy nie ostatnie. Zobaczymy jak problem zostanie rozwiązany. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Majakart
Limousine 3.0 TDI 313KM 230kW
Mechanika bez zarzutu, jakość wykonania, sprasowani elementów na wysokim poziomie (Silnik)
~Kuba
Limousine 3.0 TFSI 310KM 228kW
Kurde, naprawde jestem tak mile zaskoczony, mial byc diesel bitdi ale padlo na 3.0 tfsi wersja usa z TIPTRO. Polecam 100% bez awaryjnie jak narazie, przyjemnosc z jazdy 100%.. Kupilbym ponownie, 5 gwiazdek daje .. Jedynie jesli ktos liczy sie ze spalaniem no to trzeba sie zastanowic, bo potrafi wziac nawet ponad 15 litrow. ale cos za cos ;)
~emil
Limousine 2.0 TFSI 180KM 132kW
multitronic nie do konca idealna, powoli zaczyna szarpac przy ruszaniu (Skrzynia biegów)
~Klaudia
S6 Limousine 4.0 TFSI 420KM 309kW
Auto oceniam na 3/5. Ma swoje wady i zalety. Najwieksza zaleta dla mnie jako dziewczyny ktora tworzy tresci w internecie, to duzy tyl, mozna tam naprawde nagrac materialy, a ze wrzucam je na sporego instagrama: @tajnyromans , zalezy mi na tym, zeby byly jakościowe. Po za tym auto wygodne, mało pali, jednak jest jak kobyla duza. Auto na sprzedaz na moim ig!
~black
Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW
bardzo fajny samochód. kilka drobiazgów może drażnić. ocena za całokształt niepełne 5
~Sara
Limousine 3.0 TDI 245KM 180kW
Auto bardzo fajne, serio jestem z niego mega zadowolona! Idealne dla takiej kobitki jak ja - jest wygodne, tanie w utrzymaniu, dość szybkie i ma dużo miejsca z tyłu przez co można się zabawić ze swoją drugą połówką na tylnich siedzeniach ;) Sama nagrałam z moim byłym dużo materiałów, z resztą można to sprawdzić na moim insta @zajmesietoba
~Dawid
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Idealne auto rodzinne. Komfort, przestrzeń, brak jakichkolwiek problemów. Spalanie bardzo niskie.
~PaCki
Limousine 3.0 TFSI 310KM 228kW
Tylko tiptronic 8 biegów zf8hp , wersje USA bezawaryjna (Skrzynia biegów)
~Tomasz
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Niby słyszałem że ludzie narzekają na ten silnik ale mi nigdy nic się z nim nie stało, wydaje mi się że jest to po prostu kwestia serwisowania. Kupiłem je ze stanów. Jeżdżę nim często długie trasy przez co przez 3 lata sam narobiłem prawie 60 tysięcy kilometrów. Z całego serca mogę polecić te auto