Ocena kierowcy - Audi A8 D2 Long

piotrekA8L2000 piotrek_krzyz@interia.pl, 15 lat temu
Rok produkcji 2000
Audi A8 D2 Long 4.2 310KM 228kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Inne : wspanialy samochod jesli sie go kocha i dba o niego odwdzieczy sie stukrotnie! jezdze rok jedynym przykrym incydentem byla proba kradzierzy oczywiscie bezskuteczna( mam dotatkowy dobry alarm z odcieciem pompy i elektromagnetyczny wylacznik rozrusznika z ukrytym wlacznikiem)jestem zawodowym kierowca autokaru i po 20godzinach za kierownica autobusu jazda audi a8 jest dla mnie relaksem frajda wypoczynkiem!!! goraca polecam. w razie pytan prosze o kontakt
O TYM SILNIKU JUZ KTOS CIEKAWIE NAPISAL "KULTURYSTA W GARNITURZE" NIC DODAC NIC UJAC! NA POCZATKU DODAJE ZE AUTO SERWISUJE W ASO SWITON-PACZKOWSKI W LUBINIE
PRACA PLYNNA BEZ JAKICHKOLWIEK SZARPNIEC I SKOKOW! OCZYWISCIE O SKOMPLIKOWANY AUTOMAT WARTO ZADBAC!OLEJ W SKRZYNI ZMIENILEM MIMO ZE SERVIS TWIERDZIL ZE NIE JEST TO KONIECZNE KOSZT OK 1000ZL PRZEBIEG 15000KM ORGANOLEPTYCZNIE WYMIENIONY OLEJ NIE ROZNIL SIE OD NOWEGO( PIEKNA CZRRWONA BARWA IDEALNA KONSYSTENCJA)
IDEALNIE!! AUTO DO PRZEBIEGU 14000KM JEZDZILO PO SZWAJCARII TAM WYMIENIONO LEWA KONCOWKE DRAZKA. RESZTA ORYGINAL OCENA STANU UKLADU W ASO PRRFEKCYJNY!
IDEALNA ZAROWNO TYL ORAZ BZAOKI I PRZOD. OCZYWISCIE ZE WZGLEDU NA GABARYT PRZYTAJE SIE PARKTRONIK ( MAM TYL I PRZOD)
WSZYSTKO IDEALNIE POD REKA !INTUICYJNIE AUTO MOZE OBSLUGIWAC DZIECKO
KLIMATRONIK DOKLADNY I PRECYZYJNY OGRZEWANIE WSPANIALE WIELE WLOTOW DOLOTOWYCH W ROZNYCH CZESCIACH KABINY
WERSJA LONG WIEC TO OKNO NIE WYMAGA CHYBA KOMENTARZA! NA TYLNEJ KANAPIE MOZNA ZORGANIZOWAC DYSKOTEKE
DZWIENKOCHLONNE WYCISZENIE DZWI KOMORY SILNIKA GRUBE SZYBY !TYLKO PRZYJEMNY SZUM OPON I MUZYKA MOTORU PRZY WCISKANIU PEDALU GAZU
O JEJ RENCISTA ZAZNACZYLBY BARDZO ZLE JA ZAZNACZAM DOBRZE TU NIKT NIE OSZUKA PRAW FIZYKI 4,2 LITRA
SPRAWDZANA HISTORIA AUTA W ASO NIC! JA ZMIENILEM W POLSCE KLOCKI TYL OLEJ SKRZYNIA( WRAZ Z USZCZELKA I KORKIEM) FILTRY PLYN HAMULCOWY OLEJE PLYNY EKSPLOATACYJNE WG. WSKAZAN PRODUCENTA DO PRZEBIEGU
NIC!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.2 310KM 228kW [l/100km]