Lista ocen Audi A8 D3 (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 6.0 W12 450KM 331kW
Jak sie dba tak sie ma nie sprawdzi się. Jak kupicie zaniedbane auto to doprowadzenie do stanu zadbanego przewyższy koszt zakupu. Niestety. Aha, i zapomnijcie o LPG. Całe oszczędności szlag trafi jak po wypala zawory... Zdjęcie głowic w tym aucie to wyjecie silnika i miesiąc na warsztacie w oczekiwaniu na części typu uszczelki, oringi, i inne cuda, które warto wymienić przy okazji. O rachunku nie wspominam.. Pięciocyfrowy.
~Damian
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
Od 15.01.2016 (data kupna) wymieniłem w nim: Olej i filtry, kocki i tarcze z tyłu, silniczek hamulca ręcznego, akumulator, cały układ paska klinowego, nowe opony dunlop 19, pełna regeneracja przednich reflektorów i ponownie olej ze wszystkimi filtrami. Z czego opony, akumulator i układ paska klinowego wymieniłem, bo chciałem, na poprzednich dało sie jeszcze jeździć, ale miały już oznaki zużycia.
~Matti
Long 3.0 V6 220KM 162kW
Jeden ksenon wysiadł. Zestaw 3 chińskich żarników 6000K z allegro to koszt z wysyłką ok. 50zł. Jeżdżę na takich ponad 4 lata i 2 razy wymieniałem żarnik. Kupuję 3 bo 1 na zapas. Do wymiany żarnika najlepiej dodatkowo po odkręceniu 4 śrub poluzować górną śrubę błotnika od strony lampy pod maską, żeby wyciągnąć cały reflektor przedni bez demontażu zderzaka i grila.
~Hub
S8 Sedan 5.2 V10 FSI 450KM 331kW
auto mam 3 lata od stanu 30000 tys km dziś jest przeszło 100 tys raz wymieniałem przednie zawieszenie ale to nie jest awaria. Raz miałem problem jakaś złączka dostała wilgoci i auto gasło naprawa w serwisie 1000 zł i po problemie.No i pompa od pneumatyki zaczyna buczeć ale ponoć to typowe.
~wasal
Long 4.2 V8 335KM 246kW
niestety zepsuło mi się wiele elementów, zdecydowanie elektronika w tym aucie to mankament, nie sądzę, że w aucie tej klasy po 5 latach użytkowania, powinny siadać procesory dźwięku, migać kontrolki jak oszalałe, etc
~tomek
Sedan 4.0 V8 TDI 275KM 202kW
awaria dyscronika ,tempomatu,otwierania ekranu,szyby kierowcy,klapy bagażnika,rolety szyby tylnej,wycieraczek,parktronica,zatkane odpływy skroplin z nagrzewnicy,jedno koło hamulca postojowego
~Fluke
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Rok to nieco krótki okres by ocenić niezawodność 9 letniego pojazdu ale musiałem zrobić: - czujnik zawieszenia; - czujnik cofania; - moduł keyless GO (ale kupiłem uszkodzony);
~Janusz z Londynu
Sedan 3.7 V8 280KM 206kW
byc moze, gdybym mial samochod od nowosci dalbym najwyzsza note. w tej chwili samochod ma 6 lat i odpukac wyglada dobrze. raczej nie ma usterek jezeli chodzi o drobiazgi.
~joy_pl
Sedan 4.2 V8 FSI 350KM 257kW
Problem z temperaturą silnika winnym okazał się termostat przy chłodnicy oleju. Roleta boczna nie zwija się. Lusterko nie składa się.
~Lukas289
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Ze względu na sporą ilość osprzętu w samochodzie drobne usterki są nieuniknione. Przebieg pojazdu powoduje częste naprawy.