Ocena kierowcy - Audi A8 D5 Sedan

MavericK321, 3 lata temu
Silnik 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Rok produkcji 2019
Audi A8 D5 Sedan 3.0 50 TDI 286KM 210kW 2017-2021 - Oceń swoje auto
Inne : - Wyciszenie - Komfort - Dźwięk B&O - Lampy OLED i HD Matrix Laser !!! - Generalnie WSZYSTKO
Inne : Jak na razie brak
Auto GENIALNE ! Jeździłem poprzednia wersją D4 przez 5 lat i byłem zachwycony. Nie sądziłem, że można jeszcze tak ulepszyć dobry samochód. Super wyciszenie ! Auto po prostu płynie. Kompletnie nie odczuwa się prędkości. No i pełno elektroniki, która czuwa nad wszystkim. Podświetlenie Ambiente - po prostu bajka. No i to co najbardziej mi się podoba to światła HD Matrix z opcjonalnymi laserami. To co się dzieje jadą w nocy jest nie do opisania. Światła dostosowują się bardzo szybko i precyzyjnie. Niezauważalnie dla innych kierowców. Samochód praktycznie bez wad. Bardzo dopracowany. Warto sprowadzić z Niemiec, gdyż jako miękka Hybryda (Mild Hybrid) łapie się na połowę akcyzy ...
Opcjonalne tylne koła skrętne rzeczywiście pomagają.
Opcjonalne podgrzewane podłokietniki? Proszę bardzo. Takie rzeczy też można dokupić.
"Krótka" wersja w zupełności wystarczy.
Tutaj nie potrzeba komentarza. Dzwoniąc w trakcie jazdy z samochodu żona pytała, czy stoję na parkingu ...
Przeglądy co 30.000 km. Wymieniam olej co 15 tys. w zaprzyjaźnionym warsztacie a co 30 tys. w serwisie z racji gwarancji.
Cena nowego (z wieloma opcjami) około 650-700 tys. Roczny, 5 lat gwarancji, 28.000 km - 330 tys.
Mam problem z kluczykiem. Czasami nie chcą się otworzyć drzwi. Będzie wymieniony na gwarancji.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 50 TDI 286KM 210kW [l/100km]

6,9