Ocena kierowcy - Audi Allroad C5

Rok produkcji 2005
Audi Allroad C5 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Zawieszenie
Samochód dla kolekcjonera z posiadająecgo pieniądze i czas. Nie można powiedzieć, że nie jest bezdotykowy. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że w allroad na wiele kobiecych cech. Wymaga nieco uwagi i inwestycji ale w zamian jest w stanie odpłacić sporym poczuciem bezpieczeństwa i zadowolenia. Należy uważać na zawieszenie i każde nieszczelności likwidować w zarodku.
Mam samochód od roku. Przejechane 50 000 km. Jak narazie bez niespodzianek. Silnik ma jednak super turbo dziurę. Aby jeździć tym samochodem dynamicznie trzeba pokochać "wysokie obroty". Inaczek to jest stary pies wleczący się po przejściach dla pieszych
Skrzynia manualna LOW-RANGE. Super! To nie jest samochód terenowy. daleko mu do takiego, ale z tą skrzynią ma się naprawdę poczucie terenowości wspinając się na wzniessienia na ktore zwykły samochód może tylko popatrzeć. Wielki plus. Z tą skrzynią zamochód pali 8l/100
QUATRO!!! To jest rewelacja. Zima, śnieg a ja nie zmieniłem opon. Więcej, letnie jakie miałem przechodziły swój ostatni sezon. A ten samochód z napędem quattro zachowywał się tak jakbym w przednionapędowcu założył dobre zimówki. Zawieszenie pneumatyczne sprawia problemy. Tego nie da się uniknąć, ale jest to pewna "karma" w zamian za wygodę jazdy. No i zdolność utwardzania zawieszenia jest rewelacyjna.
Podwozie bez rdzy, karoseria bez rdzy... samochód z 2005go roku. Co tu więcej dodać. Super
Wielki samochód, mniejsza widoczność. Ale dla mnie dalej na poziomie dobry
8l/100 kilometrów. A to jest 180 koni w silniku 2.5 litra
Kupiony za całe 17000 więc jak na samochód używany mocne ok
raczej brak w moim przypadku. Kto dba, ten ma :)
Dbaj o zawieszenie pneumatyczne. Dbaj o olej w silniku a wszystko będzie ok.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 TDI 180KM 132kW [l/100km]

8,2