Oceny Audi Q5– wybierz generację

~zoolo2
bardzo udane AUTO .W tej klasie raczej konkurencji nie ma
~czaszi1
Audi Q5 I
Podatny na boczny wiatr. Opcjonalne wyposażenie znakomicie uprzyjemnia jazdę.
~fan audi
SUV Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Audi Q5 I
Świetne wykończenie które oceniam na dużo lepsze niż w BMW X3 które brałem pod uwagę przy zakupie. Przyjemne wrażenia z jazdy.
~igorb@satland.com.pl
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Audi Q5 I
Miałem już 35 samochodów w życiu i zawsze z najwyższej półki , ale Q5 urzekło mnie niesamowicie. Pokusił bym się o stwierdzenie , że to najlepszy samochód jaki miałem w życiu. Uwielbiam nim jeździć, jest przyjemne , wygodne , miłe, nie trzeszczy ,nie stuka. Nie jest krzykliwe , przesadnie duże , niczego nie próbuje udowodnić, a przy tym ma możliwości które niejednego zaskoczą. Dobry wybór , dla ludzi z klasą , którzy nie muszą już niczego...
~TS
Audi Q5 I
Naprawdę bardzo udany samochód. Miałem możlwość jeźdzenia samochodami naprawdę wielu marek. Wielu porządnych marek i stwierdzam obiekywnie, że AUDI Q5 to bardzo ciekawy samochód, który na tle swojej konkurencji wyróżnia się rozwiązaniami i jakością wykonania
~Audi FAN
Audi Q5 I
Auto duże z zewnątrz i małe w środku. Dobre na równe drogi. Na polskich dziurach jazda nim nie należy do przyjemnych. No chyba że ktoś lubi jak mu się organy wewnętrzne przemieszczają. Konkurencja za podobną cenę oferuje lepiej zmontowane i wykonane auta. I co najważniejsze o niebo bardziej komfortowe.
~TMC
Audi Q5 I
Ze względu na horrendalne spalanie niestety tylko przeciętnie - jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego auta, zdecydowani wybierz diesla. Na prawdę nie warto od tak wyrzucać pieniędzy, nawet jeśli nas na to stać. Lepiej wydać je na biedne dzieci...
~mery
Audi Q5 I
SUV mozna zapomniec o krawężnikach, koleinach na leśnych duktach. Wysokie zawieszenie, wygoda wsiadania, ale lepiej z asfaltu nie zjezdzac
Dziennik kosztów dla Audi Q5
10,1
~tafeusz
Audi Q5 I
Pomimo tych problemów z silnikiem, uważam auto za bardzo udane, świetnie trzymające się drogi, ze świetnym elastycznym silnikiem, światła LED i sylwetka rzucają się w oczy. Auto posiada doskonałej jakości nagłośnienie Bang & Olufsen ( niestety opcja)i uważam że sprawdza się zarówno na polskich drogach jak i na szybkich autostradach.
2,6
~Michał
Audi Q5 I
Samochód kompletnie nie jest wart swojej ceny. Źle się prowadzi, połączenie małego doładowanego silnika z DSG może i jest dobre, ale w Golfie. Bardzo się zawiodłem.
Audi Q5