Lista ocen Audi Q5 I SUV (38) - Widoczność

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~siadula
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Auto nie jest stworzone dla niskich osób (mam 170 cm wzrostu). By słońce nie świeciło mi w oczy a zasłonka przeciwsłoneczna w podsufitce dośiegnęła mej głowy musze pompować fotel bardzo wysoko. Przy wysokim ustawieniu fotelu mam problem z wsiadaniem oraz wysiadaniem z auta. Duże lusterka powodują pewnego rodzaju ślepy punkt w pewnym zakresie widzenia na boki. Utrudnia to choćby dostrzeżenie auta wieżdzającego na skryżowanie cz rondo które...
~kwadrans
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Byłoby doskonale ale jednak widok przez tylną szybę jest "taki sobie". Mam auto z kratką jednak kratka niewielki ma wpływ na widoczność. Tutaj bardziej chodzi o niewielką jednak tylną szybę. 1. Poprawka, kratka MA wpływ na widoczność. Bez niej jest wspaniale.
~mechanizator
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Do przodu widok ograniczaja troche masywne przednie slupki na zakretach i przejsciach dla pieszych trzeba uwazac zby kogos nie trafic, Przy parkowaniu system czujnikow parkowania z wizulaizacja na ekranie nagigacji dziala pardzo dobrze, Super duze lusterka
~Marcin M.
SUV 2.0 TFSI 180KM 132kW
Duże lusterka zewnętrze skutecznie zasłaniają lewą i prawą przednią dolną półsferę. Trzeba szukać wzrokiem w przestrzeni między słupkiem i lusterkiem by zobaczyć teren przy manewrach parkingowych i głębokich skrętach.
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Osoby niższe powinny brać kamery gdyż znacznie to pomaga. Auto nie należy do kolosów a jednak łatwo czasami się przeliczyć przy parkowaniu (i o dziwo w tym wypadku chodzi o przód, a nie o tył...).
~michalmonika
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Do przodu całkiem dobra,trochę za grube słupki A,do tyłu ok.Nie polecam przyciemnianych szyb z tyłu( nocą znacznie pogarszają widoczność),lepsze rolety,bo można odsłonić jak trzeba.Wycieraczki ok.
~jarek@jarcars.pl
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
wszystko OK duży plus za wewnętrzne lusterko z aktywnym systemem przyciemniania !!!!! Brak uczucia martwego pola, zewnetrzne lusterka wielkości witryny sklepowej ! szeroki zakres widoczności !!!
~fuks2000
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
dla mnie widoczność bardzo dobra, siedzi się wysoko, nie oślepiają światła z przeciwka. Żona narzeka na duży słupek przedni, który ogranicza jej widoczność, dlatego daję 4 gwiazdki.
~Audi FAN
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra z racji wysokiej pozycji za kierownicą i dużych lusterek bocznych. Do tyłu już tak pięknie nie ma ale pomagają czujniki parkowania.
~tafeusz
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
mam fotel niemalże do tyłu odsunięty, a więc przeszkadza mi oparcie tylnego fotela w sprawdzeniu prawej strony, ale w jeździe do przodu super widzę ponad innymi samochodami
Audi Q5 I SUV