Lista ocen Audi Q7 I (47) - Silnik

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aurelio
SUV 3.0TDI DPF Tiptronic Quattro 240KM 177kW
O ile sam kultura pracy jest dobra o tyle awaryjność tego silnika można porównać do fiata 126p. Zdążyłem już wymienić pompę paliwa wraz z całym układem paliwowym koszt ok 60 000 na szczęście na gwarancji, głowice która z niewiadomych przyczyn pękła.
~Deutscher
SUV Facelifting 3.0 TDI DPF 245KM 180kW
Najlepiej gdy przy wyprzedzaniu na autostradzie rywal Audi np.(Merc lub BMW) jedzie 180 a ja go mijam z większą prędkością , wtedy mam świadomość że silnik super się spisuje . W mieście również potrafi ładnie zabrzmieć .
~klient
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
auto przyspiesza szybciej niż podaje producent, elstyczność świetna jak to na diesla przystało, V max gponad 230 - licznikowo, czyli w rzeczywistości około 220. Ogólnie jak na tak ciężkie i wielkie auto - jestem mile rozczarowany
~Slawomir
SUV Facelifting 3.0 TDI DPF 245KM 180kW
Po 7 miesiacach uzytkowania pojawol sie wyciek płynu chłodniczego. Okazało się że padło uszczelnienie pompy wody.Na szczęście w ramach gwarancji usterkę usunięto.
~mati
SUV 4.2 TDI 326KM 240kW
4,2 V8 tdi , może wysoko się nie kręci ale jest elastyczny w miarę oszczędny , dobry dźwięk , nie psuje się ,bardzo ciekawy silnik , chyba najlepszy do Q7 moc/spalanie
~artix603
SUV 4.2 i V8 quattro 350KM 257kW
mistrzostwo świata-jak jadę sam-to nie włączam radia-chcę posłuchać mruczenia silnika na niskich obrotach i jego niesamowitego ryku na wyższych obrotach(dosłownie FERRARI)
~Maciej16
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Jak na taka mase samochodu to jest dobrze a nawet dobrze z plusem. Czy potrzeba wiekszego \"kopa\". Dla maniakow moze tak, dla normalnego uzytkownika to z pewnoscia wystarczy.
~SENIOR
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
SILNIK SUPER ALE NIE DO TEGO AUTA, BUDA Q7 JEST ZA CIĘZKA. SPALANIE 14L/100 ŚREDNIO. SKRZYNIA NIE DAJE RADY JEDEN WIELKI HAŁAS A JAZDY NIC , POLECAM 3,6 + GAZ LUB 4,2
~Tomulus
SUV Facelifting 3.0 TDI 240KM 177kW
silnik jest wystarczający i bez zarzutów ... poza wyciekiem z uszczelki pod górną głowicą. Dokładnie po 2 latach ...

Usterki Audi Q7 I

Audi Q7 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adi
SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW
Zrobiłem w serwisie Audi lekki Tuning - ma teraz 285KM i 550nM. Duuużo lepiej. Polecam każdemu! Kosztuje niewiele bo tylko 3000zł.