Ocena kierowcy - Audi Q7 I SUV Facelifting

Deutscher, 11 lat temu
Silnik 3.0 TDI DPF 245KM 180kW
Rok produkcji 2012
Audi Q7 I SUV Facelifting 3.0 TDI DPF 245KM 180kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : Często słyszałem o wadach elektrycznych ale jak na razie jest OK.
Od dziecka marzyłem o takim samochodzie . Teraz go mam i jest jeszcze ładniejszy niż myślałem.
Najlepiej gdy przy wyprzedzaniu na autostradzie rywal Audi np.(Merc lub BMW) jedzie 180 a ja go mijam z większą prędkością , wtedy mam świadomość że silnik super się spisuje . W mieście również potrafi ładnie zabrzmieć .
Spodziewałem się dużych wad , złe działania . Wręcz przeciwnie jest bardzo dobrze .
Fajnie wchodzi się w zakręty , wspaniale jeździ się na zwykłych drogach a na błotnych \"drogach\" można troszkę zaszaleć.
Myślałem że widoczność nie będzie lepsza niż w dawnym Volkswagenie ale nie , jest znacznie lepsza .
No co tu dużo mówić , brak zastrzeżeń.
W lecie gorąc jest taki że aż wytrzymać nie można ale w samochodzie klima jest cudna . W zimie po krótkiej chwili można odczuć że jeździ się jak w bardzo ciepłe letnie dni.
Tak jak się spodziewałem ; duży samochód który ma dużo miejsca dla wszystkich .
Jedyne co słyszę to piękny dźwięk silnika oraz system nagłośnieniowy Bang and Olufsen.
Silnik 3.0 TDI DPF Tiptronic naprawdę jest zaskakujący , takie auto , taki silnik a tak niedużo spala.
Odpowiedni samochód za odpowiednią cenę.
Jak na razie tylko RAZ miałem problem - z kamerą cofania z resztą po moim błędzie.
Dotychczas żadnych poważnych wad nie odnotowałem.

Usterki Audi Q7 I

Audi Q7 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu