Oceny Audi Q7 I SUV Facelifting

Audi Q7 I SUV Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi Q7 I SUV Facelifting

~Jan
SUV Facelifting 3.0 TDI DPF 245KM 180kW
Szukałem ocen tego pojazdu w internecie. Niestety większość osób, które stać na kupno nowego, nie uzewnętrznia się w sieci. A opnie w stylu "dla buraka", "dla szpanera", nie wskazują na nic, poza płaskostopiem mózgu autora. Całokształt robi wrażenie. Auto jest istotnie brzydkie, ale funkcjonalność i osiągi rekompensują ten "drobiazg" Mam podwójnego S-LINE'a, więc z przodu i tyłu jakoś to wygląda. Bok, to...
~M.
SUV Facelifting 3.0 TDI DPF 245KM 180kW
Po 8 latach użytkowania - nowego z salonu - i pomimo poniesionych wydatków mogę napisać - Tak - ten samochód jest wart swojej ceny - ale czy jest wart kilkukrotnie więcej niż inne samochody z tego rocznika? To pytanie już do każdego kto o nim marzy...
~Q7q7
SUV Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
Bardzo duży,komfortowy i cichy suv z dużym bagażnikiem i wygodnymi fotelami.przyspieszenie bardzo dobre a rdzy w ogóle nie ma i nic się nie psuje jakość wykończenia i spasowania elementów jest rewelacyjna po prostu najlepszy duży suv jaki można kupić i bardzo mocno polecam to auto!!!!!!!!
~Slawomir
SUV Facelifting 3.0 TDI DPF 245KM 180kW
Jak na 3 letnie auto psuć się nie ma co. W trybie sportowym dłużej ciągnie na pojedynczych biegach.Po roku użytkowania utwierdzam się że q7 to bardzo dobry wybór szczególnie że posiadam wersję z panoramicznym dachem i 7 miejscami Jesli będę zmieniał to na SQ7.
~sam
SUV Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
auto komfortowe i dobre w trasy.spalanie ma duże i po ok 200 tys km miałem problem z olejem ponieważ brał 1litr na tysiąc km.ma bardzo duży bagażnik i wygodne fotele.oprócz oleju nie ma żadnych usterek
3,8
~Tomulus
SUV Facelifting 3.0 TDI 240KM 177kW
Samochód mam od nowości kupiony w salonie w Polsce. Przez pierwsze 2 lata samochód jeździł bez zarzutów. Potem się zaczęły schody z awariami i doświaddczeniami z serwisem. Mam drugi samochód - Toyota LandCruiser (2013) i przyznam, że w teście na niezawodność Audi odpada w przedbigach. Podobnie z serwisem - porównanie na korzyść Toyoty. Koszty zbliżone.
~gn
SUV Facelifting 4.2 TDI DPF 340KM 250kW
Fantastyczne auto, które daje wiele radości z użytkowania, jednocześnie zaspokaja potrzeby nawet sporej rodziny. W stosunku do wcześniej użytkowanego VOLVO XC90 - stosunkowo negatwnie oceniam funkcjonalność dostępu do 3 rzędu foteli oraz dostęp do przestrzeni bagażowej.
~Kamil
SUV Facelifting 3.0 TDI 240KM 177kW
Mega auto z dużą ilością miejsca z tyłu! Potrzebowaliśmy takiego aby robić filmy dla dorosłych na koncie mojej byłej dziewczyny możecie zobaczyć na jej insta @tonierandka
~Hektar
SUV Facelifting 3.0 TDI 240KM 177kW
Bardzo mało usterek. Zdarzyło się raz wrócić na lawecie ale przy przebiegu ponad 200 tyś. A do tego przebiegu nic nie było robione.
~marcin
SUV Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
nie ma rdzy i nic się nie psuje a komfort jest super
Audi Q7 I SUV Facelifting