Oceny Audi Q7 I SUV Facelifting

Audi Q7 I SUV Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi Q7 I SUV Facelifting

~Jan
Audi Q7 I
Szukałem ocen tego pojazdu w internecie. Niestety większość osób, które stać na kupno nowego, nie uzewnętrznia się w sieci. A opnie w stylu "dla buraka", "dla szpanera", nie wskazują na nic, poza płaskostopiem mózgu autora. Całokształt robi wrażenie. Auto jest istotnie brzydkie, ale funkcjonalność i osiągi rekompensują ten "drobiazg" Mam podwójnego S-LINE'a, więc z przodu i tyłu jakoś to wygląda. Bok, to...
~sam
SUV Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
Audi Q7 I
auto komfortowe i dobre w trasy.spalanie ma duże i po ok 200 tys km miałem problem z olejem ponieważ brał 1litr na tysiąc km.ma bardzo duży bagażnik i wygodne fotele.oprócz oleju nie ma żadnych usterek
~Tomulus
SUV Facelifting 3.0 TDI 240KM 177kW
Audi Q7 I
Samochód mam od nowości kupiony w salonie w Polsce. Przez pierwsze 2 lata samochód jeździł bez zarzutów. Potem się zaczęły schody z awariami i doświaddczeniami z serwisem. Mam drugi samochód - Toyota LandCruiser (2013) i przyznam, że w teście na niezawodność Audi odpada w przedbigach. Podobnie z serwisem - porównanie na korzyść Toyoty. Koszty zbliżone.
~amebaproteus
Audi Q7 I
Ten samochód to swoista wydmuszka która jest wręcz stworzona dla próżnych snopków żeby mogli zadawać szyku na osiedlu i próbować leczyć kompleksy. Właściwości jezdne i niedorobiona technika sprawiają ,że ..mają za swoje. Nie wiem czy mi ktoś uwierzy ale..dostałem to auto w prezencie,nie wybierałem go dla siebie, dziwnie sie w nim czuję na dodatek ten pojazd lubi się popsuć i spędzić 2 tygodnie w serwisie chociaż jest prawie nowy.
~gn
Audi Q7 I
Fantastyczne auto, które daje wiele radości z użytkowania, jednocześnie zaspokaja potrzeby nawet sporej rodziny. W stosunku do wcześniej użytkowanego VOLVO XC90 - stosunkowo negatwnie oceniam funkcjonalność dostępu do 3 rzędu foteli oraz dostęp do przestrzeni bagażowej.
~Romeo
Audi Q7 I
Rewelacja, duży, przestronny cichy i dynamiczny. Bardzo dużo miejsca na tylnich siedzeniach. Pneumatyczne zawieszenie to podstawa.
~Deutscher
Audi Q7 I
Od dziecka marzyłem o takim samochodzie . Teraz go mam i jest jeszcze ładniejszy niż myślałem.
~Tom
~Mswroc
3,1
~Zbyszko
Audi Q7 I
Bardzo duże auto, w mieście trudno znaleźć odpowiednie miejsce. (Widoczność)