Oceny Audi TT 8J

Liczba ocen

Najnowsze oceny Audi TT 8J

~Arkadiusz
Coupe 2.0 TFSI 200KM 147kW
Samochód kupiłem w 2016 z 2007 roku z przebiegiem 170tyś silnik 2.0. Jeżdzę już 3 lata i zupełnie NIC! żadnych poważnych kosztów i większych usterek podczas trzy letniej eksploracji tylko olej był do wymiany, sam samochód nie z tej ziemi radość z jazdy nie porównywalna z niczym innym. Samochód w środku większy niż na to wygląda, osoby z przodu mają naprawdę sporo miejsca a dwie mniejsze osoby z tył też się zmieszczą, po złożeniu tylnich...
~Piotr.N
Coupe 2.0 TFSI 200KM 147kW
Wiele osób odradzało mi kupno ponad 10 letniego samochodu z przebiegiem ponad 200 tys ale postawnowilem zaryzykować i za trochę około 30tyś złotych kupiłem moją miłość, samochód jest naprawdę niesamowite jakość audi widać na każdym kroku, przez cały okres użytkowania prawie nie wymagał wkładu finansowego a radosci z posiadania audi jest nie do wycenienia.
~Tomasz
Coupe 2.0 TDI 170KM 125kW
Rewelacyjny samochód oszczędny i bardzo dynamiczny polecam !!! ! Rewelacyjne autko zabawka ,cieszy radość z jazdy, wzbudza zazdrość . Jazda tym autem szczególnie po zakrętach maluje wielki uśmiech na twarzy i nie ma wiru w baku, bardzo ekonomiczne średnie spalanie na poziomie 6.2 litra mam ciężką nogę .
~marcin
Coupe Facelifting 2.0 TFSI 272KM 200kW
Jest to moje drugie audi tt 8j. Pierwszy model miałem gołego 2.0 w manualu był genialny postanowiłem dozbierać pieniędzy i kupić "fulla". Teraz mam poliftowego TTS z pełnym wyposażeniem i nie zamienił bym go na nic innego. Chciał bym dodać że miałem już kilka innych sportowych aut jak subaru sti, megane rs, bmw 335i.
~Vit
Coupe 2.0 TFSI Quattro S tronic 200KM 147kW
Rewelacyjny samochów, napęd Quattro b dobry. W zimie bez problemów. Przyśpieszenie 6.1 na 100 jest wystarczjące . Dalej już tylko bardzo drogie samochody. Zadziwiajco dużo miejsca. W razie konieczności małe osoby z tyłu bez problemu.
~JohnnsonB
Coupe 2.0 TFSI 200KM 147kW
Najważniejsze to stosunek jakości do ceny- tym segmencie powala konkurencję na łopatki.

Usterki Audi TT 8J

Audi TT 8J – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~NOR-TT
Coupe 2.0 TFSI 200KM 147kW
MOIM ZDANIEM BRAKUJE TU OKRESLENIA BARDZO DOBRZE DOSKONAŁYCH IDEALNYCH AUT CHYBA NIE MA A NA OCENE DOBRY POPROSTU JEST ZA DOBRE
~Slivero
Coupe 3.2 i V6 24V quattro 250KM 184kW
Ogólnie auto jest bardzo dobrym produktem . Jest połączeniem super osiągów z super wyglądem .
~Kacper
Coupe 2.0 TFSI 200KM 147kW
200 koni zupełnie wystarcza, można trochę poszaleć a z dobrym wydechem brzmi super (Silnik)
~Paweł
Coupe 2.0 TDI 170KM 125kW