Oceny Audi TT 8J Coupe

Audi TT 8J Coupe - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi TT 8J Coupe

~Arkadiusz
Audi TT 8J
Samochód kupiłem w 2016 z 2007 roku z przebiegiem 170tyś silnik 2.0. Jeżdzę już 3 lata i zupełnie NIC! żadnych poważnych kosztów i większych usterek podczas trzy letniej eksploracji tylko olej był do wymiany, sam samochód nie z tej ziemi radość z jazdy nie porównywalna z niczym innym. Samochód w środku większy niż na to wygląda, osoby z przodu mają naprawdę sporo miejsca a dwie mniejsze osoby z tył też się zmieszczą, po złożeniu tylnich...
~Piotr.N
Audi TT 8J
Wiele osób odradzało mi kupno ponad 10 letniego samochodu z przebiegiem ponad 200 tys ale postawnowilem zaryzykować i za trochę około 30tyś złotych kupiłem moją miłość, samochód jest naprawdę niesamowite jakość audi widać na każdym kroku, przez cały okres użytkowania prawie nie wymagał wkładu finansowego a radosci z posiadania audi jest nie do wycenienia.
~Tomasz
Coupe 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi TT 8J
Rewelacyjny samochód oszczędny i bardzo dynamiczny polecam !!! ! Rewelacyjne autko zabawka ,cieszy radość z jazdy, wzbudza zazdrość . Jazda tym autem szczególnie po zakrętach maluje wielki uśmiech na twarzy i nie ma wiru w baku, bardzo ekonomiczne średnie spalanie na poziomie 6.2 litra mam ciężką nogę .
~Vit
Coupe 2.0 TFSI Quattro S tronic 200KM 147kW
Audi TT 8J
Rewelacyjny samochów, napęd Quattro b dobry. W zimie bez problemów. Przyśpieszenie 6.1 na 100 jest wystarczjące . Dalej już tylko bardzo drogie samochody. Zadziwiajco dużo miejsca. W razie konieczności małe osoby z tyłu bez problemu.
~JohnnsonB
Audi TT 8J
Najważniejsze to stosunek jakości do ceny- tym segmencie powala konkurencję na łopatki.
~NOR-TT
Audi TT 8J
MOIM ZDANIEM BRAKUJE TU OKRESLENIA BARDZO DOBRZE DOSKONAŁYCH IDEALNYCH AUT CHYBA NIE MA A NA OCENE DOBRY POPROSTU JEST ZA DOBRE
~Slivero
Coupe 3.2 i V6 24V quattro 250KM 184kW
Audi TT 8J
Ogólnie auto jest bardzo dobrym produktem . Jest połączeniem super osiągów z super wyglądem .
~Paweł
Coupe 2.0 TDI 170KM 125kW
Samochód idealny
~V6
Coupe 3.2 i V6 24V quattro 250KM 184kW
Audi TT 8J
Jak na sportowy samochod, przestrzenii wyjatkowo duzo (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Cohen92
Audi TT 8J Coupe