Oceny Audi TT 8J

Najnowsze oceny Audi TT 8J

~Tomasz
Coupe 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi TT 8J
Rewelacyjny samochód oszczędny i bardzo dynamiczny polecam !!! ! Rewelacyjne autko zabawka ,cieszy radość z jazdy, wzbudza zazdrość . Jazda tym autem szczególnie po zakrętach maluje wielki uśmiech na twarzy i nie ma wiru w baku, bardzo ekonomiczne średnie spalanie na poziomie 6.2 litra mam ciężką nogę .
~JohnnsonB
Coupe 2.0 TFSI 200KM 147kW
Audi TT 8J
Najważniejsze to stosunek jakości do ceny- tym segmencie powala konkurencję na łopatki.
~marcin
Coupe Facelifting 2.0 TFSI 272KM 200kW
Audi TT 8J
Jest to moje drugie audi tt 8j. Pierwszy model miałem gołego 2.0 w manualu był genialny postanowiłem dozbierać pieniędzy i kupić "fulla". Teraz mam poliftowego TTS z pełnym wyposażeniem i nie zamienił bym go na nic innego. Chciał bym dodać że miałem już kilka innych sportowych aut jak subaru sti, megane rs, bmw 335i.
~Vit
Coupe 2.0 TFSI Quattro S tronic 200KM 147kW
Audi TT 8J
Rewelacyjny samochów, napęd Quattro b dobry. W zimie bez problemów. Przyśpieszenie 6.1 na 100 jest wystarczjące . Dalej już tylko bardzo drogie samochody. Zadziwiajco dużo miejsca. W razie konieczności małe osoby z tyłu bez problemu.
~NOR-TT
Coupe 2.0 TFSI 200KM 147kW
Audi TT 8J
MOIM ZDANIEM BRAKUJE TU OKRESLENIA BARDZO DOBRZE DOSKONAŁYCH IDEALNYCH AUT CHYBA NIE MA A NA OCENE DOBRY POPROSTU JEST ZA DOBRE
~Slivero
Coupe 3.2 i V6 24V quattro 250KM 184kW
Audi TT 8J
Ogólnie auto jest bardzo dobrym produktem . Jest połączeniem super osiągów z super wyglądem .