Ocena kierowcy - Audi TT 8J Coupe

Silnik 2.0 TFSI 200KM 147kW
Rok produkcji 2006
Audi TT 8J Coupe 2.0 TFSI 200KM 147kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
jestem zadowolony,fajne auto.
na 6tym biegu od 50km/h.silnik pracuje cicho,jak większość współczesnych,doładowanych jednostek.
krótkie skoki,precyzyjna.
przy dodawaniu gazu auto zacieśnia zakręt-jak na ośkę o.k. wrażenie większej przyczepności wraz ze wzrostem prędkości.
przyzwoita,trzeba przyzwyczaić się do tego,że auto jest trochę szersze niż wydaje się to z perspektywy kierowcy-karoseria wystaje nie mało poza boczne szyby.
jak to w audi-system multimediów mogliby nieco dopracować poza tym bez zarzutów.
o.k.
hmmm...już na pierwszy rzut oka widać,że to nie dostawczak-do oceny dobrej chciałbym mieć dodatkowe 5cm reg.fotela kierowcy w tył-mam 180cm ale podobno długie nogi,do tyłu nikt dorosły się nie zmieści,chyba że bez głowy i nóg ale córka 4letnia jeszcze nie narzeka.
b.dobrze,w środku jest cicho nawet pęd powietrza jest słyszalny dopiero przy b.dużych prędkościach,jak na bezramkowe drzwi-super
b.dobrze-600km autostrady,często ponad 200km/h,około 100km utrudnień drogowych czyli do 100km/h 8,4l,raz na krajowej trasie jechałem dość wolno-padał śnieg dystans ok.70km.przy prędkości do100km/h,często wolniej 5,9l.miasto 10-12l,przy b.krótkich dystansach więcej.
ujdzie-jakby było tańsze,byłoby ich więcej,a wtedy nie byłoby fajne.
jak na razie nie ma o czym pisać.auto kupiłem 1miesiąc temu,zrobiłem ok.2500km oby tak dalej...
j.w.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TFSI 200KM 147kW [l/100km]