Ocena kierowcy - Audi TT 8N Coupe

mirek50, 11 lat temu
Silnik 1.8 T 180KM 132kW
Rok produkcji 2002
Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW 1998-2006 - Oceń swoje auto
Karoseria : zaznaczyłem karoserię ale tak naprawdę to \"cały samochodzik jest ok
Wracam do spalania. Proszę o zwrócenie uwagi, że w mieście czy bardzo dynamicznej jeździe (a on prowokuje do takiej) nie ma samochodu który spali 5 litrów. Jeśli ktoś szuka oszczędnego samochodu powinien kupić coś z niewielką mocą- to nie prowokuje do ścigania i będzie palił z pewnością mniej. Domyślam się, że i 20 litrów można by było spalić nawet maluchem.
jak dla mnie rewelacja, 2002 rok a moc prawie jak w nowych autach, jak komuś mało silnik bez problemu się \"czipuje\". Można samym sterowaniem osiągnąć ponoć ok 220 koni, bezpiecznie ok 200 tylko po co. na rajdach nie będę jeździł.
całkiem znośnie wybiera dziury i pięknie trzyma się drogi. Napęd na przód. \'Specjaliści\" powiedzą, że to nie sportowe, tylko ilu z nich wykorzystuje napęd na tył w normalnym ruchu. Pewnie jeżdżą po rondach, skrzyżowaniach, zakrętach z poślizgiem (haha). Ileż to razy byłem świadkiem jak samochody z tylnym .., miały problemy w zimę.
niestety do tyłu przeciętnie i od strony pasażera fatalnie, a mam 194 cm wzrostu. Ale to jak dla mnie nie jest istotne w ogólnej ocenie samochodu.
z dopiskiem to nie jest samochód 4 osobowy a jedynie 2, i ew małe dziecko za fotelem, nie za wysokiego pasażera. Za mną (194cm) między siedzeniami można co najwyżej włożyć kartkę papieru i to niezłożoną haha. Co do bagażnika to zaskakująco spory.
słychać silnik ale to sama frajda. tylna półka leży sobie w garażu bo skrzypi.
Spalanie jak na sportowy samochodzik ok, przeglądy ja w każdym \"normalnym\" samochodzie, naprawy? robiłem jedynie światło ksenon, wymieniono mi coś w lampie (zastępcza część jakaś z japońskiego samochodu) cena 250zł. Po kupnie samochodu wymieniłem rozrząd kompletny coś ok 800zł.
Kupiłem używany ale zadbany (z Polskiego Rynku), cena była wysoka jak na rocznik ale nie żałuję. Kupuję zwykle używane samochody jednak z możliwie sprawdzalną historią, są zwykle droższe ale kłopotów mam znacznie mniej.
ten ksenon
przejechałem przez 2 lata ok 20000 (jest to 2 samochód w rodzinie) odpukać nic się złego nie dzieje.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 T 180KM 132kW [l/100km]

7,9