Oceny Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW 1998-2006

Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW 1998-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW 1998-2006

~baki126
Audi TT 8N
TT-tkę kupiłem właściwie przypadkowo od znajomego. Mechanik nie stwierdził większych defektów auta i po profilaktycznej wymianie rozrządu zrobiłem nią 20 tys. km. Jeżdżę głównie na odcinkach miasto+przedmieścia i z każdym miesiącem coraz bardziej to auto mi się podoba. Robi wrażenie swoim wyglądem, fajnie trzyma się drogi, względnie niewiele pali (jak na 180 KM) i oprócz paliwa nie wymaga inwestycji. Dla kogoś jeżdżącego maksymalnie w dwie...
~Darox
Audi TT 8N
Sportowy samochód, o niebywałych osiągach, ekskluzywnym wyglądzie, który nie rdzewieje pomimo upływu lat i za niewielkie pieniądze oferuje kupującemu komfort i świetne wyposażenie. Coupe godne polecenia!
~Darox
~mirek50
Audi TT 8N
Wracam do spalania. Proszę o zwrócenie uwagi, że w mieście czy bardzo dynamicznej jeździe (a on prowokuje do takiej) nie ma samochodu który spali 5 litrów. Jeśli ktoś szuka oszczędnego samochodu powinien kupić coś z niewielką mocą- to nie prowokuje do ścigania i będzie palił z pewnością mniej. Domyślam się, że i 20 litrów można by było spalić nawet maluchem.
~Sebastian
Audi TT 8N
Auto ok , fajnie się prowadzi , koni ma pod dostatkiem ale jednak jest to przedni napęd a podobno jest to auto sportowe i to troche śmieszne... Pozatym z taką mocą przy większych prędkościach są problemy z trakcją auta . Części są drogie , pali też dość dużo. Mi nieprzypadło do gustu dlatego sprzedałem i kupiłem tylno napędowca .
Audi TT 8N
PIĘKNE AUTO POWALAJĄCE WIELU NA KOLANA. JEST TO SZCZYT MOICH MARZEŃ Z DZIECIŃSTWA.UWAŻAM ŻE CZARE SĄ NAJPIĘKNIEJSZE. WZBUDZA ZACHWYT U STARSZYCH I MŁODYCH LUDZI. DYNAMIKA I JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA NIE RÓWNA SIĘ NICZEMU CZYM DO TEJ PORY JĘŻDZIŁEM.PRZEPIĘKNY JEST RÓWNIEŻ WEWNĄTRZ SZCZEGÓLNIE PODŚWIETLENIA I LAMPY XENONOWE, PO PROSTU JEST FAJNY. JAK GO SPRZEDAM TO TYLKO Z POWODU BRAKU MIEJSCA Z TYŁU
~właściciel TT
Audi TT 8N
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Przy ciężkiej nodze daje prawdziwie sportowe wrażenia z jazdy, przy spokojniej jeździe jest bardzo cichy, komfortowy. Samochód o dwóch obliczach. Jedna uwaga: jeżeli kupować to mocniejszą wersję z napędem quattro. Wiem ze jest trochę droższa ale różnica jest kolosalna.
~Karolina
Audi TT 8N
Ocena jak najbardziej pozytywna. Brak poważnych usterek w ciągu 3 lat użytkowania i normalnej codziennej jazdy. Samochód prezentuje się zarówno technicznie jak i wizualnie bardzo dobrze.
~LILsaint
Audi TT 8N
Autko kontrowersyjne, nie każdemu się podoba jednak dla mnie jest piękne :) Mnie osobiście zaskoczyło pozytywnie, a bylem nastawiony sceptycznie.
~MiHow
Audi TT 8N
Świetny samochód, który daje namiastkę auta sportowego. Na pewno nie dla każdego. Mimo wieku ciągle przykuwa wzrok.
Audi TT 8N Coupe