Ocena kierowcy - Audi TT 8N Coupe

Piotr G. Waw, 11 lat temu
Silnik 1.8 T 225KM 165kW
Rok produkcji 2000
Audi TT 8N Coupe 1.8 T 225KM 165kW 1998-2006 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Quattro i już :)
Auto z fantastycznym zawieszeniem Quattro, Bardzo dobrym silnikiem 225 KM , Dobrze wygląda , Niby 4 osobowy , całkiem niezły bagażnik :) + Piękny wygląd i jak na tę moc dobre spalanie ,a i niezawodność :)
Świetni silnik moim zdnaiem brzmi rasowo i daje dobrze! I pomyśleć ,że z 1.8 można wycisnąć 225 KM!
Trochę czasami mam z tym problemy ,ale jakoś idzie nie jest zła ,ale w BMW Z3 była moim skromnym zdaniem lepsza!
Świetny układ Quattro mimo ,że wręcz kochałem sowje poprzednie auto to napęd Quattro jest fantastyczny! Uwaga jak za bardzo się przyciśnie (!) lekko auto może się poślizgnąć! Pamiętajcie o tym!
Cóż tu pisać ... Ty patrzysz się z przodu na drogę ,a ludzie na ciebie :) Więc nie jest źle ,ale parkować czasmi jest dosyć trudno!
Łatwy w obsłudze - nie ma niepotrzebnych przycisków!
Bez zastrzerzeń!
Z przodu to można i bez przystanka 500 km pokonać ,ale z tyłu to raczej miejsca awaryjne ;) Ale jak ktoś skuli nogi ,a druga odsunie trochę krzesło to niby można przejechać :) Przynajmniej skórzane krzesła dają komfort!!!
To auto nie jest od wyciszania :)
Jeśli chodzi o spalanie to moje przeciętnie to tak(trasa/miasto): 7.5-8 / 10-11 Aczkolwiek jeżli się \"wciśnie\" to i 15 L spali :) Jeśli jeździ się po mieście dużo i nie zbyt oszczędnie za to to i spali 13 L :) Ceny to ja przynajmniej nie jeźdze do ASO więc nie jest źle :) Da się przetrwać!
Za te pieniądze (15-26 tyś) nie znajdziesz lepszego auta! Dodatkowo jak ktoś umie liczyć cena za jeden kon mechaniczny w tym aucie to 80 zł ! Jakość b. dobra! Jedyny konkurent to Ford Mustang ten co prawda ma więcej koni ,ale owiele gorszy napęd i porażająco dużo zżera paliwa!
To audi! Tylko raz miałem problem - wymieniłem przednie klocki hamulcowe(chociaż mogłem na nich jeździć zalecane było wymienić) ,ale obyło się bez tłuczenia przysłowiowej Skarbonki-Świnki :)
Brak! Przynajmniej przez pierwsze 7 miesięcy :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 T 225KM 165kW [l/100km]

8,6