Lista ocen Audi V8 (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~filfil@o2pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
To jest bradzo ryzykowna ocena.Samochod v8 nie był nigdy dla wszystkich.Jako sportowy sedan niemiał konkurentow w dniu premiery, a mimo to nigdy nie osiągnął sukcesu finansowego dla firmy.Dzis niektorzy sie ciesza ze za małe pieniadze kupuja niewiarygodnie dobry pojazd,ale spokojnie to nie jest niedrogi ekonomiczny samochod,wprost przeciwnie to jest wspaniały na pewno lepszy od 70% dzisiejszych aut ale nie tani samochod,a w ciagu 5 lat cena...
~sleepwalker
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
ceny Audi V8 ksztaltuja sie w okolicach 10000PLN. o zadbany i konkretny egzemplarz w Polsce bardzo bardzo trudno. jest to samochod ktory spelnia role dawcy przyjemnosci i biorcy PLNow. wymaga dobrego servisu co 10000km jak i dbania na codzien. w zamian oferuje maxymalne zadowolenie z jazdy i wywoluje zaklopotanie na twarzach wlascicieli najnowszych plastikowych pseudoszybkich wynalazkow..
~siwy warszawa
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
za 10000 mam auto ktore moim zdaniem jest lepsze od niejednego nowego pasata ktory kosztuje 10 razy tyle.Wole kupic taki samochod i wlozyc w niego 5tysiecy niz kupic jakas astre 2 za 40000.Za 40000 to ja jezdze tym samochodem przez 4ry lata razem z zakupem a komfort i osiagi nieporownywalne.
~K-l-o-c-u - Audi V8 Czarna Perła
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Stosunek 10 :1 obecine bardzo tanie autka biorąc pod uwagę niezawodność i wyposażenie (często gęsto tempomat , kontrola trakcji, komputer pokładowy- standard, climatronic - standard, ABS - standard, 4x el szyby - standard, el lusterka - standard, skóra, itp)
~bullson357
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Za tą cenę auto jeżdżące 250km/h na \"gwizdek\" ? Gdyby nie super poważny design / w końcu to elegancka limuzyna o klasycznych i konserwatywnych kształtach wysokiej jakości - krótko mówiąc jeden z \"Top car of the World\" bez dyskusji? Oczywiscie \"5!\"
~marlon@ol.home.pl
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
w tych rocznikach ceny nie powalają na kolana:) lecz jeśli ktoś chce sporo jeździć tylko na wycieczki musi posiadać "lekki" zapas w portfelu.LPG nie polecam no chyba że na sekwencyjnum wtrysku ale to wydatek rzędu ok. 8 tyś. PLN. COŚ ZA COŚ.
~Shamm sysadm@airclub.com.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
auto udalo mi sie nabyc za calkiem nie duze pieniadze. Pomimo jego stanu oraz humorzastych usterek jestem zadowolony, ale co auto to i jego stan techniczny. Ogolnie duza wygodna limuzyna V8 za w miare normalnie osiagalną kase.
~jacek_ostalczyk
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
patrzac na cene ktora ja zaplacilem 8 lat temu stosunek jakosci do ceny jest fantastyczny.patrzac po cenach dzisiejszych mozna kupic inne auto w lepszej cenie gdyz V8L kosztuj chore pieniadze
~..:: zeus V8 ::..
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
nie można inaczej. A co za te pieniądze można kupic? Zardzewiałego Opla lub BMW ulepione w 90 % ze szpachli po chamskim tuningu lub zajeżdżone przez kolesia w dresie. Kupiłem 2 lata temu i nie żałuję..
~ford76@o2.pl
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Nie kupisz nic lepszego za takie pieniądze a poza tym ten samochód stanie się kultowym bo już prawie nim jest...