Ocena kierowcy - BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 3d E81

tadkos, 11 lat temu
Silnik 2.0 120i 170KM 125kW
Rok produkcji 2009
BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 3d E81 2.0 120i 170KM 125kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : wszystko
Auto dla osoby pozbawionej większych przyległości rodzinnych i w trase i nawet w zakorkowanych aglomeracjach spisuje się dzielnie ku zadowoleniu własciciela.Długie przeloty nie męczą. Z kosztami utrzymania samochodu da się życ w we względnej przyjaxni.Bezpieczne w prowadzeniu,dynamiczne nawet niebrzytki design. Co wazne jeszcze nie zabardzo unowoczesnione zgodnie z obecnymi ekowymogami.
170 KM, przy masie własnej niewiele ponad 1300kg,przy jednostce wolnossącej to az nadto, nisko położony o dosyc płaskiej charakterystyce moment obrotowy to wielka zaleta.
w zasadzie bez zarzutu
rozkład mas 50/50 twardawe zawiasy i opony R-F, wszystko stanowi, ze prowadzi sie super, a szczególnie w winklach. No może na krajowych drogach i ulicach trochę głośnawo, ale mozna podkręcic radio. Hamulce perfekt, układ kierowniczy ostry jak brzytwa.
widoczność z mojego punktu siedzenia wystarczająca tylne okno w klapie trochę małe, ale dałem radę i po pozbyciu sie zagłówków(użytkuję jednoosobowo, głownie)jest OK
muszę się powtórzyć, że z pozycji fotela kierowcy wystarczająca
Muszę się przyznac, że auto jest, zgodnie z moim zamówieniem, bez klimy (sprawy gardłowe), ale jesli idzie o te sprawy to zarówno chłodzenie latem(szyber) jak i haizung zima dla mnie super
Dla mnie(180cm,77kg żw) i osoby ewentualnie podróżujacej obok miejsca pod dostatkiem.Fotele mogły by miec dłuższe siedziska w strefie poudowej.
komora silnika wyciszona w stopniu wystarczającym, opływ powietrza nawet przy więcej niz 160km/h nie dokucza, opony Bridgestone 205/55/16 takze spoko-w sumie jak obok po lewej.
No tutaj sam jestem zaskoczony, średnio na dystansie pow. 25000km, miasto trasa w przyblizeniu 50/50%, wychodzi mi 7,57l/100 wachy 98. Ten wynik mnie w pełni zadowala a co ciekawsze, że pokładowy komp wskazuje 7,6l/100km, a one mają z reguly tendencje do zanizania
Już tyle superlatyw było wczesniej, że nie chciał bym się powtarzać
nic jeszcze nie nawaliło i mam nadzieję że tak zostanie
za mały przebieg dla jakiejkolwiek oceny w tej materii-reszta jw

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 120i 170KM 125kW [l/100km]

7,1