Lista ocen BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87 (102) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Max81
Hatchback 5d E87 2.0 120d 163KM 120kW
Kierowca i pasażer jak odsuną sobie fotele to mają ok. Z tyłu trzeba podciągać nogi. Jeżeli z przodu siadł by koleś mojego wzrostu(187)a ja za nim to dłużej jak przez 50km nie polecam(może trochę przesadzam ale to przecież BMW a nie maluch). Zaskakuje przestrzeń nad głowami, nawet wysocy się mieszczą spokojnie. Tylna kanapa teoretycznie dla 3 osób ale raczej 3 dorosłych mężczyzn będzie siedziało na ścisk. Dostęp przez przednie drzwi w zasadzie...
~ja
Hatchback 5d E87 1.6 116i 122KM 90kW
Przestrzeń dla kierowcy doskonała zarówno na nogi jak i na głowę, wszystko pod ręką.Jeśli chodzi o pasazerów to uważam że z tyłu jak już się usiądzie to miejsca jest wystarczająco dla 2 dzieciaków ale zawsze mamy okopane tylne drzwi(kiepsko się tam wsiada). Niestety miejsca dla 3 jest niewystarczająco. Jeśli mam być szczeryna temat przestrzeni to polecam to autko dla 2 + 1 dzieciaczek lub pary czy singla (singielki) wtedy będziecie zadowoleni....
~eRni
Hatchback 5d E87 1.6 116i 115KM 85kW
Przestrzeń jest bardzo dobra na przednich siedzeniach. Kierowca otrzymuje bogatą regulację fotela. Fotel pasażera przedniego siedzenia jest umieszczony inaczej. Pasażerowie tylnych siedzeń mogą narzekać na brak miejsca, potęgowany ograniczeniami ze strony tunelu środkowego i uwypuklonej tapicerki od strony drzwi. Sporo miejsca zabierają też uchwyty tylnych drzwi, a dyskomfort powodują twardość tylnej kanapy i plastików w tej części auta....
~Mroku
Hatchback 5d E87 2.0 120d 163KM 120kW
Jest to samochód kompaktowy o sportowym charakterze. Kierowca i pasażer z przodu mają dużo miejsca, na brak przestrzeni nie narzekam jak i nie słyszałem narzekań ze strony pasażerów. Samochód jest mały i niski, więc przy wsiadaniu i wysiadaniu niektórzy mogą mieć problem. Pasażerowie z tyłu już nie mają tak wesoło, jest dość ciasno i dorosłe osoby komfortu z jazdy nie doświadczą. Bagażnik wbrew pozorom jest dość pojemny.
~Mick
Hatchback 5d E87 2.0 118d 143KM 105kW
Z przodu idealnie. Fotele można ustawiać w takim zakresie, że każdy znajdzie dla siebie idealną pozycję. Porównam tu z moim poprzednim samochodem - Peugeotem, gdzie nigdy nie znalazłem idealnego położenia, zawsze albo za daleko od pedałów, albo za blisko kierownicy. Tu ideał. Mało miejsca z tyłu, do tego z tyłu trudno się wsiada - małe wyprofilowane drzwi. Nie polecam rodzinom z dziećmi :)
~michalek140@wp.pl
Hatchback 5d E87 2.0 118d 143KM 105kW
Tu daję 5 dlatego że nie interesowało mnie zupełnie to, że miejsca z tyłu jest naprawdę mało (choć znajomi jakoś mocno nie narzekają)i to, że bagażnik też jest bardzo skromny.Jeżdżę głównie w dwie osoby, a dla takiej ilości ludzi samochód idealny, choć raz, bagażnik okazał się niewystarczający,kiedy dziewczyna wzięła większą walizkę.Wiadomo, wakacje więc ciuchy na każdy dzień muszą być inne :-)
~Mikołaj
Hatchback 5d E87 1.6 116i 115KM 85kW
Nie jest to pojazd, który nadaje się do podróży pięciosobowych, czy też czteroosobowych z dużym bagażem. Dużo zalezy od pozycji przedniego fotela kierowcy, ponieważ miejsca na nogi z tyłu jest niewiele. Wersja trzydrzwiowa już w ogóle wykończyłaby tylnych pasażerów. Dla osób podróżujących w pojedynkę lub we dwoje nie ma większych powodow do narzekania.
~tomrasz@wp.pl
Hatchback 5d E87 2.0 118d 122KM 90kW
He,he no tu jest problem o ile z przodu kierowca i pasarzer mają "salon" to z tyłu zmieszczą się w zasadzie chyba tylko dzieciaki i to w wieku szkoły podstawowej, przy odsuniętych i obniżonych na maxa fotelach przednich z tyłu usiądzie dorosła osoba o gabarytach przeciętnego chińczyka albo japończyka. auto praktycznie dla dwóch osób.
~jaKubson
Hatchback 5d E87 2.0 118d 122KM 90kW
No tu szału nie ma. Dla 2 osób idealne do miasta jak i w dłuższą podróż - mój rekord to 1500 km w jeden dzień głównie autostrady. Nie jest to auto typowo rodzinne - bagażnik jest przeciętny , miejsce na tylnej kanapie dla 2 osób ale ze względu na bagażnik raczej 4 osobowa rodzina na wakacje się nim nie wybierze .
~ukasz65
Hatchback 5d E87 2.0 118d 143KM 105kW
Jeżeli chodzi o pozycje dla kierowcy to jak dla mnie jest idealna.Nie miałem jeszcze okazji jeździć siedząc tak sportowo.Uwielbiam to-bardzo nisko,kierownica da się świetnie ustawić.Pasażer również może zasiąść jak mu wygodnie-wysoko,nisko.Z tyłu miejsca jest mało,ale ja woże tam kogoś sporadycznie,więc dla mnie to żaden problem.
BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87