Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact (173)

4,1
~goozic
Compact 316 i 105KM 77kW
dobre auto kogoś kto nie ma rodziny.Daje dużo radości z jazdy (tylny napęd) jest zwinne.silnik mógłby być trochę mocniejszy (zastanawiam się nad chipem) autko jest bardzo solidne i bardzo dobrze wykonane i jeśli jest dobrze traktowane to długo będzie bezawaryjnie jeździło!!!
2,9
~Paula
Compact 318 tds 90KM 66kW
Silnik w bdb stanie technicznym, wszyscy mechanicy się nim zachwycali. wszystko poza tym - fuszerka, bo trafiłam model po przejściach. (Silnik)
~BMKARZ admin@autoholland.pl
Compact 316 i 102KM 75kW
Nie zamieniłbym tego auta na żadne inne. No może z Compacta z silnikiem 2.3 litra :P
~Alvaro - Rajdowiec
Compact 316 i 102KM 75kW
Dla mnie jest to auto nadwyraz urodziwe, nad wyraz funkcjonalne i o dość silnym charakterze, mimo że ma tylko 1,6 litra, ale po tuningu ma ponad 120 koników, a to jak najbardziej mi wystarczy :)
3,7
~Niedres
Compact 316 i 102KM 75kW
Przyjemny samochód do dalekich i krótkich podróży. Największą frajdę sprawia mi prowadzenie i wygląd auta.
~Krzysiek
Compact 316 i 102KM 75kW
Fajne autko dla młodych osób ceniących sobie zwarte nadwozie nie zajmujące dużo miejsca na parkingu. Na trasie wygodne. Jedyna rzecz jaka moze byc męczaca na dłuższą metę to fotele w wersji sportowej - są dosyć twarde, ale świetnie trzymają. Wnętrze samo w sobie bardzo przyjemne... szczególnie w wersji z czerwonymi skórami ;).Ogólnie to było by dobre auto do miasta gdyby nie to wysokie spalanie w cyklu miejskim ;). No ale zawsze można wybrać...
~frycek
Compact 316 i 102KM 75kW
Posiadam juz 4 lata i sprawuje się bardzo dobrze. Nie jestem demonem szybkości i silnik 1.6 w zupełności mi wystarcza. Niskie spalanie gazu i ceny części zamiennych nie opustoszą nam portfela. Kupił bym jeszcze raz ale teraz touring lub sedan gdyż w compact nie daje nam dużo przestrzeni i komfortu lecz bardzo dobry do swobodnego poruszania sie w mieście. Blacha dobrze się trzyma jak na taki wiek. Przez cały okres użytkowania wymieniałem trochę...
4,1
~Trevormetin
Compact 316 i 102KM 75kW
Wiadomo ten silnik do tzw. bocian klekocze jak diesel,a jak ma już rzadszy olej to jak stado bocianów.Nie mogę narzekać oleju nie bierze tym bardziej się nie pieni na bagnecie czy korku. (Silnik)
~lechmaster
Compact 316 i 102KM 75kW
Silniczek świetnie się spisuje więc po co więcej pisać?! (Silnik)
~Alchemik
Compact 316 i 102KM 75kW
Jeżeli ktoś znajduje przyjemność w jeździe to BMW da mu na pewno to czego oczekuje.
BMW Seria 3 E36 Compact