Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact (173)

~Dorota
Compact 316 i 102KM 75kW
Powiem tak:BMW podobały mi się od dawna-już jako mała dziewczynka zwracałam uwagę na nieliczne autka z charakterystycznymi "nerkami" z przodu :) Od dawna,różnymi modealmi BMW jeździł mój wujek z Niemiec,w 2003 dołączył kuzyn,a ja w końcu zdobyłam prawo jazdy i po "zajechaniu" tymczasowego Malucha przyszła kolej na coś własnego,lepszego.Wybór był bardzo szybki-mając w pamięci całkiem przyjemne przejażdżki E46i E36 Coupe,a także "zauroczenie"...
4,1
~ostal1985
Compact 318 tds 90KM 66kW
auto dajace sporo frajdy i naprawde niezle jezdzace(dobra elastyka)....awaryjnosc w przypadku dobrej wersji spora(ja mam grzane skory przod i tyl,tempomat,telefon,pelna elektryke,komputer,klime,raintronic,asc+T - ogolnie wszystko co mieli w salonie bmw to ja w aucie mam - jestem pierwszym wlascicielem mojego auta i bylo naprawiane na biezaco i nie bylo bite - raz otarlem sie bokiem o bande ale ogolnie ok....compact ma jeden podstwowy minus -...
~Marek gg9238504
Compact 316 i 102KM 75kW
silnik jak na swoją mała pojemność dysponuje duzym momentem obrotowym 150Nm co czyni z niego bardzo elastycznym, jak to w BMW pieknie się kręci az do max obrotów przy tym powodując piekne brzmienie, eh co się dzieje jak jest silnik R6 to juz cała orkiestra dzwięków :) (Silnik)
~Mikołaj K.
Compact 318 ti 140KM 103kW
Zamieniłem 6-letniego Accenta z przebiegiem 68000km na 9-letnie 318ti... z przebiegiem 80000km (udokumentowanym) - trochę się obawiałem - 3 lata różnicy to nie mało a auto zmienia się raczej na nowsze. Obawy były nieuzasadnione. Nieporównywalna jakość. Accent był niezawodny i się nim jechało. BMW CHCE SIĘ JECHAĆ! Radość z jazdy nie jest pustym sloganem.
~Natalia
Compact 316 i 102KM 75kW
Daję ocenę \"doskonale\" bo po 4 latach jeżdżenia 316-ką jestem z niej bardzo zadowolona :) Jest wygodna, świetnie się prowadzi i plus także za markę - BMW to jednak BMW. Jak będę musiała zmienić samochód (na pewno przyjdzie taki moment) to jestem pewna, że każdy następny to będzie BMW dające mi radość z jazdy :)
3,7
~mguz
Compact 318 tds 90KM 66kW
bmw 318 tds 96 rok, kupiony za 16800, 193 tys km . przyjemne autko, specyficzne, niby kanciaste z przodu ale jednak niezle wyglada. dosyc drogie w utrzymaniu ale moze to mi trafil sie taki model. w sumie polecam bo malo juz takich jezdzi a autko oryginalnie sie prezentuje
3,3
~Skola
Compact 318 tds 90KM 66kW
Powiem tak miałem juz sporo samochodów w tej klasie jest to naprawde bardzo dobry samochód lecz nie z tym silnikiem bardzo żałuje ze nie kupiłem benzyny bo samochód godny uwagi pod warunkiem ze kupimy zadbany egzemplarz o co bardzo trudno ja kupiłem od znajomego
~macio
Compact 318 ti 140KM 103kW
Auto to odbicie poprzedniego modelu e30 dużo mozna znaleźć części wziętych z tego modelu. Jest to Duzy plus dla tego auta jako że poprzednik jest uznawany za jedno z najlepiej prowadzących się aut. Compact jest bardzo przyjemnym autkiem możliwość podnoszenia klapy wraz szybą tylko daje więcej możliwości niz w coupe czy sedanie. Jest nawet lżejszy o ponad 150kg od innych wersji nadwoziowych
~Rafał
Compact 316 i 102KM 75kW
Jako drugie auto, służące do jazdy miejskiej i przejażdzek po okolicy, samochód jest rewelacyjny. Zero awarii, przyjemność z jazdy i zero utraty wartości.
~Dawid
Compact 316 i 102KM 75kW
Spodziewałem się gorszego samochodu za te pieniądze, kupiony w formie żartu za 4000zł, okazał się świetnym autem na codzień, nie sprawił żadnych problemów.
BMW Seria 3 E36 Compact