Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

Deyna, 18 lat temu
Silnik 318 is 140KM 103kW
Rok produkcji 1993
BMW Seria 3 E36 Coupe 318 is 140KM 103kW 1992-1999 - Oceń swoje auto
Fantastyczny samochód, dla kogoś kto nie boi się tylnego napędu. Potrafi sprawić wielką frajdę !!! BMW - Będziesz Mógł Wyprzedzać
Silnik (1.8 IS) świetnie wchodzi na obroty - jak na taką konstrukcję jest dość elastyczny, a powyżej 4000 obr/min dopiero pokazuje na co go stać, przy tym zadowala się w mieście 11l paliwa przy ostrej jeździe.
Mimo, że w innych samochodach spotykałem bardziej precyzyjną zmianę biegów, ta mi jednak odpowiada.
Perfekcja !!! ale może dlatego, że mam pełne sportowe (gwintowane) zawieszenie H&R :)
Jeżdżę Coupe, które ma krótszy i niższy dach od sedana jednak widoczność jest OK we wszystkich kierunkach.
Wszystkie przyciski itp. rozmieszczone właśnie tam, gdzie ich szukasz - bardzo intuicyjny samochód :)
Świetne przewietrzanie wnętrza, a ogrzewanie radzi sobie z zaparowanymi szybami w momencie, klima też OK.
To nie limuzyna, żeby zakładać nogę na nogę tylko samochód usportowiony - na tyle przylegający do ciała na ile potrzeba :)
A po co?? kiedy silnik i wydech tak pięknie grają ??
Ceny przeglądów i części zamiennych nie odbiegają od innych niemieckich marek! Spalanie? Konie pod maską są szybkie i silne - czymś je trzeba nakarmić!
Za porównywalne pieniądze nie da się kupić drugiego samochodu, który dawałby podobne odczucia jak BMW :)
Wzór do naśladowania
j.w.