Oceny BMW Seria 3 E36 Coupe

BMW Seria 3 E36 Coupe - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 3 E36 Coupe

~Jurczak
BMW Seria 3 E36
Bardzo dobre auto , trwałe i mimo wieku atrakcyjne , silnik i skrzynia to super zalety tego modelu. Radze unikac tańszych okazji bo łatwo można wpakować się w skarbonke bez dna.
~Nomad
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
BMW Seria 3 E36
Z czystym sercem można polecić to auto. Komfort, bezawaryjność, wykonanie na najwyższym poziomie. Takie powinno być każde auto. Może żeby tylko więcej schowków było... Lina która pomimo upływu lat nie wygląda staro, wyposażenie w relatywnie już starym aucie zawstydzające nie jedno auto dużo nowsze, które do dziś jest sprawne! Bez ramowe drzwi, coś pięknego i wcale nie sprawia problemów nawet w największe mrozy. Wystarczy posmarować uszczelki...
~xxx
BMW Seria 3 E36
Auto naprawdę godne polecenia jeśli ktoś jest młody i chce autko o sportowym zacięciu za nieduże pieniądze i interesuje się tą marką posiadam auto rok i wcale nie mam wielkiej ochoty go sprzedawać jest to mój 9 samochód i 2 bmw e36 wcześniej sedan 1.6 nie polecam... jednak silnik 1.8is to niebo a ziemia jest to tylko 1.8 a posiada 140 koni które naprawdę czuć potrafi zawstydzić wiele aut z większą pojemnością jednak do jakiegoś palenia gumy...

Usterki BMW Seria 3 E36

BMW Seria 3 E36 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~silverado
Coupe 325 i 192KM 141kW
BMW Seria 3 E36
auto sie prezentuje fantastycznie,mimo swoich lat e36 coupe rzuca sie w oczy pod wzgledem nienagannej stylistyki nadwozia,jedyne w soim rodzaju
~Adiju
BMW Seria 3 E36
Świetnie prowadzące się auto , zwłaszcza w zakrętach trzyma się drogi jak mały potwór , bez problemu można pokonać zakręty przy wiekszych prędkosciach gdzie auto z przednim napędem juz by dachowało :) , silnik dynamiczny i lubiący wysokie obroty , pali sporo :) ale wrażenia z jazdy wspaniałe , polecam każdemu kto lubi tylno napędowe cudeńka na kołach oraz ma nieco gotówki (12-15 tys zł)
~mandibul
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
BMW Seria 3 E36
auto bardzo solidne, znoszące bardzo dużą eksploatację. Elementy zawieszenia potrafia szybko szwankować na polskich drogach
~bimmer
Coupe 328 i 193KM 142kW
BMW Seria 3 E36
Karoseria słabizna. W Audi A4 z 97r. brak jakiejkolwiek rdzy, w Audi 100 z 96r. delikatna rdza na przetarciu. Wszystkie auta i moje bmw i wspomniane audi stoją pod chmurką.
~lulu
Coupe 328 i 193KM 142kW
BMW Seria 3 E36
Juz nie mam tego auta ale bardzo dobrze go wspominam..polecam dla młodych ludzi
~lukaszol343
BMW Seria 3 E36
ogólnie super auto ale za dobry egzemplarz trzeba sporo zapłacić
~Maciek Kraków
Coupe 316 i 102KM 75kW
BMW Seria 3 E36
Auto moze nie za szybkie ale ja w swoim troche podrasowałem silnik do 135KM i 8s do 100km/h , troche to kosztowało (2600zł) ale było warto:) ogólnie bardzo przyjemne w uzytkowaniu auto.
BMW Seria 3 E36 Coupe