Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

Roadrunner(lukas.kempo@wp.pl), 18 lat temu
Silnik 328 i 193KM 142kW
Rok produkcji 1995
BMW Seria 3 E36 Coupe 328 i 193KM 142kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
To autko sprowadzilem sobie z niemiec na poczatku maja tego roku. Jest zadbane, serwisowane i bezwypadkowe. Kosztowalo mnie to oczywiscie troszke wiecej pieniazkow ale za to mam pewnosc ze nie owinelo sie wokol drzewa. Silnik 2.8 litra zapewnia niemal bezkonkurencyjnosc na polskich drogach i niesamowita frajde z jazdy. Polecam to auto, zwlaszcza 323 i 328. W miare uplywu czasu bede modyfikowal oceny i komentarze do poszczegolnych kategorii.
Ocena 5 za dźwięk i kulturę pracy. Mocy jak na polskie warunki nie brak. Aczkolwiek jestem osobą z bardzo ciężką nogą więc nie zawadziłoby żeby miał jeszcze chociaż ze 100 koników więcej :]
Jest dobrze, aczkolwiek nie idealnie. Może wymiana oleju pomoże - jezlie ktos przywiazuje uwage do tego co tu wypisuje to uprzedzam, ze jestem strasznym pedantem jezeli chodzi o samochody i potrafie sie przyczepic do czego tylko sie da wiec moje krytyczne uwagi nie zawsze sa miarodajne.
Komfortowo i stabilnie. Na polskie warunki doskonałe.
Do przodu i na boki ok ale do tyłu kiepsko.
Niemiecka precyzja i solidność wykonania. Wzorowo.
Może być - dwustrefowa, automatyczna klimatyzacja.
Z przodu znakomicie, z tyłu mało miejsca na nogi - mam wersję coupe, ale ponoc w sedanie jest to samo. W sumie nie interesuje mnie to bo zwykle jezdze sam.
Cisza i spokoj, nawet przy wysokich predkosciach.
No nie pali tyle co kaszlak ale cos za cos... Ogolnie jednak jak sie umiejetnie jezdzi to nie jest zle. W najblizszych dniach zakladam holenderska gazownie na wtryski(prins).
Jakosc produktow spod znaku BMW zawsze byla "top quality". Tak jest i w tym przypadku. Zdecydowanie wole kupic taka bete niz np. nowa skode fabie - cena za zadbany egzemplarz niemal taka sama. Ja kupilem i nie zaluje. Jezeli sie sprawdzi i nie bedzie sie psula to nastepne auto tez bedzie bmw, ale oczywiscie wieksze i V8.
Niedawno kupilem betke wiec wymaga poswiecenia chwilki czasu. Aczkolwiek nie jest to nic co przeszkadza w jezdzie albo cos wymagajacego nakladu finansowego.
Czas pokaze, na razie jednak nic sie kompletnie nie dzieje
BMW Seria 3 E36 Coupe