Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

Silnik 316 i 100KM 74kW
Rok produkcji 1991
BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 100KM 74kW 1990-1993 - Oceń swoje auto
Inne : Wygląd samochodu 17letniego, atrakcyjność
Samochód z 91 roku a stawiam ze 3/4 aut z lat 90 ma gorsze materiały w środku, wygląda i jeżdzi gorzej. Samochód ktory ma 300000km jeżdzi naprawde przyzwoicie
Silnik M40 hmm cóż mogę powiedzieć, czytam na forach wiele negatywnych uwag o tym silniku ale póki co nie narzekam kiedy zimny troche słychać szklanki i ogólnie dzwiek jest troche mało rasowy, dynamika średnia, ale w trasie 3 bieg i naprawde idzie całkiem nieźle, nie ma problemu z wyprzedzaniem, osiągi : mierzone na mokrej nawierzchni lekko pod góre 0-100 - 12,8sek. nie jest żle naprawde. Dziwna jest praca na biegu jałowym raz ma 800obr/min raz 1100obr/min...
Skrzynia biegów naprawde kapitalna, jak na samochód z 91 roku biegi chodzą jak marzenie, zero problemu
Samochód dobrze się prowadzi może troche w koleinach trzeba uważać ale to podobno wada e36, no i wiadomo tylny napęd
Widać to co trzeba, niezłe lusterka
Wszystko na swoim miejscu jako kierowca czuje ze samochód stworzony jest dla mnie , a nie dla pasażerów to myśle zaleta
szybko sie nagrzewa, szyby nie parują . jest OK
Dla kierowcy i pasazera z przodu bajka, z tyłu tak sobie, troche ciasno jak na taka bude
U mnie wydaje sie ze hałasuje troche tłumik no i silnik do cichych tez nie należy
Pali sporo, niestety. części tanie spalanie w graniach 10-11L sie utrzymuje, w trasie można zejśc mysle do 8L
ja dałem 5500zł do opłat, może duzo może nie . gdyby silnik był mocniejszy byłoby wspaniale
nie wiem narazie jest w porządku
j.w
BMW Seria 3 E36 Sedan