Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

malashu, 15 lat temu
Silnik 316 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1994
BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 102KM 75kW 1990-1998 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Autko płynie po polskich dziurach, na zakrętach nie buja, Jedzie jak po sznurku.
Auto prowadzi się super, jedzie jak po sznurku na zakrętach. Dobrze tłumi polskie nierówności. Jak na swój wiek (w końcu 14 lat ma) auto trzyma sie świetnie niewielkie bąble przy drzwiach pod lakierem ale to niewielkim kosztem da się naprawić. Wciąż aktualny, klasyczny i atrakcyjny wygląd przykuwa wzrok (niestety policji też:/). Dużo miejsca, przestronne wnętrze jak dotąd jedno z lepiej zaprojektowanych wnętrz. Pojemny bagażnik mimo kola zapasowego z powodu butli LPG. 14 lat a tapicerka nie skrzypi, nic nie stuka.
Może troszeczkę za słaby ale dynamiczny zależy na czym komu zależy. Mnie służy do jazdy anie wyścigów. Nie ma problemów przy wyprzedzaniu. Przy 100km/h na 5 biegu wciskając gaz czuć przyspieszanie i jest OK.
Krótki drążek, krótkie przełożenie, biegi lekko wchodzą bez zgrzytów.
Dobre zawieszenie, ładnie przechodzi po polskich nierównościach. Wspomaganie działa ładnie na parkingu nie ma większych problemów mimo gabarytów.
Wszytko widać, duże przeszklenie. Trochę przeszkadza lusterko wsteczne wewnętrzne podczas patrzenia prawy-skos.
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Kokpit ustawiony troszkę w kierunku kierowcy, podoba mi się.
Ogrzewanie szybko się włącza. Słabe chłodzenie bez klimy:/
Mnóstwo miejsca dla kierowcy i pasażera. Pasażerowie na tylnej kanapie mogą wyciągnąć nogi. Wiele osób wsiadających na tylna kanapę było pozytywnie zaskoczonych przestrzenią.
Cichutko! Głośno zaczyna się robić przy 110-120km/h.
BMW pali dużo na szczęście mam LPG mimo moich oporów co do tego paliwa. Spalanie podane dla LPG.
Doskonałe auto za niewielkie w zasadzie pieniądze. Komfort lepszy niż w niejednym nowym aucie.
Jeszcze nie wiem auto mam od miesiąca. Na razie wymieniłem rurę przepływomierza, ale liczyłem sie z tym kupując auto.
na razie OK.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 316 i 102KM 75kW [l/100km]