Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

Diabeł, 10 lat temu
Silnik 316 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1995
BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 102KM 75kW 1990-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : Karoseria była naprawdę zdrowa jak na tyluletnie auto.
Zawieszenie : Wszystko stuka i puka w zawieszeniu wymienionym 3 miesiące temu
Silnik : Łatwo się przegrzewa
Układ hamulcowy : ABS nie zawsze działa
Najgorzej może nie było ale idealnie też nie jest. Najgorsza bawarka jaką jeździłem.
Silnik naprawdę okej pod względem głosu, ale to chyba bardziej przez wprowadzone 2 przepustnice oraz końcówka wydechu, pod względem elastyczności - DNO brak przyśpieszenia (3 razy musiałem się zastanowić zanim kogokolwiek wyprzedziłem)
Skrzynia biegów jak najbardziej OK , wszystkie biegi zmienia się płynnie i bez problemu. Brakuje jedynie 6.
Nie czułem się bezpiecznie jeżeli na liczniku miałem 90km/h i zbliżał się nawet delikatny zakręt.
Paaaanie ten samochód to było widać, a bardziej słychać z 10 km.
Z wentylacji byłem maxymalnie zadowolony. Było mi zimno włanczałem ogrzewanie i po 3 sek było gorąco, gorzej z klimą, a bardziej jej niestety brakiem
Jestem wysoki więc równoznacznie siedzenie mam na max odsunięte do tyłu a i tak pasażer siedzący za mną miał bardzo dużo miejsca w nogach
wyciszenie? Gdzie, bo na moją bawarkę chyba zabrakło materiałów wyciszenia w fabryce.
po przejechaniu 100 km stwierdziłem, że nie kupiłem samochodu, a SMOKA. Żłopie jak stary żulik pod sklepem.
Za taka cenę nie można niby się wiele spodziewać, ale beemek nie kupuje się poniżej 2.0 ( stosunek wagi do mocy)
Wszystko się psuje... ale niby czego można wymagać od takiego wiekowego samochodu... Silnik można bardzo łatwo przegrzać :(
Zawsze się bałem wyjechać tym samochodem nawet w 200 kilometrową trasę.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 316 i 102KM 75kW [l/100km]

15,0